Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Praktyki - Szkolenia (Learning & Development)
new
HR
KPMG

KPMG
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
KPMG
KPMG

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Ms office
Angielski
HR
szkolenia
praca w zespole
Opis stanowiska

Zespół Learning & Development w dziale People & Culture realizuje zadania w zakresie projektowania i opracowywania programów rozwojowych dla pracowników. W ramach naszych zadań prowadzimy również szkolenia, warsztaty oraz webinary. Dodatkowo zapewniamy rozwój umiejętności trenerskich naszym pracownikom w ramach programu Trenerów Wewnętrznych.

Opis stanowiska:

  • wsparcie administracyjne zespołu L&D w organizacji szkoleń technicznych i miękkich
  • współtworzenie komunikacji wewnętrznej
  • administracja systemami GLMS (SAP Success Factors) i SAP HR
  • wsparcie w weryfikacji kosztów szkoleniowych
  • produkcja szkoleń online (Kaltura)
  • raportowanie danych
  • pomoc w bieżących projektach

Wymagania

  • status absolwenta/absolwentki lub studenta/studentki min. 4. roku studiów; mile widziane kierunki: psychologia, socjologia, nauki społeczne
  • zainteresowanie obszarem szkoleń i rozwoju
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word)
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • dyspozycyjność w wymiarze 32 h/tyg.
  • praca z biura kilka razy w tygodniu
  • otwartość na podróże służbowe na terenie Polski

Oferujemy

  • płatne praktyki
  • pracę hybrydową
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • służbowy iPhone i laptop
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach