Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. kadr i płac
HR
LHH Recruitment Solutions

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Prawo pracy
excel
komunikatywność
samodzielność
Mile widziane
Enova365
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, domu mediowego z siedzibą w Warszawie, poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. kadr.

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Model pracy: hybrydowy (3 dni pracy zdalnej, 2 dni pracy z domu)

Twój zakres obowiązków:

  • Twoim zadaniem będzie samodzielne prowadzenie wewnętrznej komórki kadrowo-płacowej
  • Na co dzień będziesz odpowiedzialny za bieżąca obsługę kadrowo-płacowa (przygotowywanie umów; zaświadczeń, monitorowanie i ewidencja składaków wynagrodzeń – czas pracy, urlopy, zwolnienia lekarskie; ważność badań lekarskich, szkoleń BHP; prowadzenie akt osobowych itp.)
  • Będziesz koordynować, monitorować i zarządzać współpracą z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie wprowadzania danych do systemu kadrowo-płacowego, naliczania płac, przygotowywania rozliczeń, sprawozdawczości i dokumentacji ZUS i innych
  • Monitorowanie zmian w przepisach Kodeksu Pracy, ZUS, PDOF
  • Bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami, raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Finansowego

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie w prowadzeniu obsługi kadrowej na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych
  • Znajomość programu Enova365
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Samodzielność na stanowisku
  • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Wykształcenie kierunkowe

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Pracodawca oferuje:

  • opłatę pakietu medycznego w Medicover w 100%
  • lekcje języka angielskiego w godzinach pracy i dostęp do platformy eTUTOR
  • Stabilne środowisko pracy
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni-biuro, 2 dni-home office)
  • Pracę w nowoczesnym biurze (m.in. strefy relaksu, pokoje gier i masażu)
  • Proces wdrożeniowy i wsparcie zespołu