Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dyrektor HR (branża morska)
HR
LSJ HR Group

Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
HR
zarządzanie
Opis stanowiska

Dla naszego klienta firmy z branży morskiej, będącej jednym z wiodących operatorów holowniczych w Europie poszukujemy osoby która wesprze rozwój organizacji i pomoże budować spójną politykę personalną/

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadać za prawidłowy przebieg procesów naliczania wynagrodzeń, wspierać rozwój pracowników, budować pozytywny wizerunek firmy, od środka i na zewnątrz.

Firma prężnie się rozwija podążając za rozwojem projektów dla branży Offshore, w związku z czym tworzy nowe stanowisko, które wesprze ten rozwój i pomoże budować środowisko przyjazne pracownikom.

Zakres obowiązków

  • Nadzór na procesami mobilizacji załóg pływających w celu utrzymywania harmonogramów, zgodnie z planami rotacji
  • Zbudowanie właściwych kanałów komunikacyjnych, niezbędnych do utrzymywania relacji z załogami w różnych lokalizacjach
  • Nadzór i koordynacja nad planowanymi szkoleniami
  • Tworzenie ścieżek karier oraz nadzór nad ich realizacją
  • Nadzór nad wszelkimi sytuacjami załogowymi (w tym awaryjnymi oraz medycznymi)
  • Organizacja pracy działów firmy oraz zapewnienie skuteczności i efektywności realizowanych zadań w obszarze twardego i miękkiego HR
  • Opracowywanie, wdrażanie i usprawnianie polityk (personalnej, wynagrodzeń, itp.), regulaminów, programów sukcesji, procesów rekrutacyjnych, rozwoju i zaangażowania pracowników, projektów obszarze employer brandingu, modeli kompetencyjnych, opisów stanowisk, ocen okresowych itp.
  • Tworzenie i monitoring budżetów oraz planów finansowych
  • Uczestnictwo i organizacja w różnych projektach firmowych
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji, raportów i analiz wspierających biznes
  • Poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie narzędzi pozwalających zwiększyć efektywność oraz jakość procesów HR
  • Nadzór nad digitalizacją procesów w Dziale Kadr i Płac
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • Wspieranie Zarządu Firmy w realizowanych projektach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – zarządzanie procesami HR w firmie - min 5 lat doświadczenie w pracy w firmie z branży morskiej, będzie ogromnym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość zagadnień związanych z prawem pracy
  • znajomość i doświadczenie w pracy z różnymi systemami pracy będzie dużym atutem
  • znajomość i umiejętność wdrożenia w organizacji procesów HR
  • gotowość do wyjazdów służbowych do polskich portów
  • wiedza dotycząca negocjacji oraz umiejętności rozmów z zarządzanymi pracownikami
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą min 200 pracowników
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz dotyczące planowania
  • gotowość do poszerzania wiedzy w nowych obszarach
  • otwartość, nastawienie na cel oraz entuzjazm
  • pomysłowość i właściwe zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Pracodawca oferuję:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na początkowy okres 6 miesięcy i bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w firmie z jasną i przejrzystą strategia rozwoju, gdzie panuje otwarta i przyjazna atmosfera współpracy
  • międzynarodowe środowisko pracy - firma jest częścią międzynarodowej grupy o korzeniach niemieckich
  • nowe stanowisko w firmie, rolę która zakłada zbudowanie nowych procedur, narzędzi, pole do działania i wykazania się