Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
new
HR
Maspex

Maspex
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Maspex
Maspex

Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
prawo jazdy kat. B
Rekrutacja
Opis stanowiska

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (rozmowy telefoniczne, spotkania indywidualne, Assessment Center) na stanowiska w obszarach: administracji, sprzedaży i produkcji,
  • aktywne, kreatywne poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do kandydatów
  • uczestnictwo w procesach i zadaniach z zakresu działań EB (m.in. targi pracy, Program Praktyk Letnich, wydarzenia na uczelniach).

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • odpowiedzialność za prowadzone projekty,
  • prawo jazdy kat. B.
  • zaangażowanie i duża otwartość.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru HR np. onboardingu,
  • doświadczenie w prowadzeniu sesji Assessment Center.

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas zastępstwa - ok 10-12 miesięcy, wraz z pakietem benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie itp., dofinansowanie do posiłków, karty sportowej),
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
  • współpracę z zespołem ludzi ambitnych, ceniących partnerskie relacje, nastawionych na wymianę doświadczeń,
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw,
  • udział w szkoleniach oraz w zajęciach z j. angielskiego.