Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/ka ds. HR i rekrutacji
new
HR
Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

5 300 - 6 100 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
dobra organizacja pracy
komunikatywność
Rekrutacja
priorytetyzacja
Mile widziane
Employer Branding
Opis stanowiska

Zapraszamy Cię do rozpoczęcia nowej kariery zawodowej w #TEAMPIKSEO!

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce. Tworzymy strony www i prowadzimy kampanie: SEO, SEM i Facebook Ads. Kreujemy nieszablonowe pomysły, które łączą elementy współczesnych trendów, reklamy i technologii, budując nowoczesną komunikację dla marek naszych Klientów. Ponadto posiadamy status Premier Google Partner! Stale się rozwijamy i robimy wszystko, żeby być w czołówce w branży.

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. HR i rekrutacji

Miejsce pracy: Poznań (Murawa Office Park)

📁Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych zgodnie z potrzebami organizacji (selekcja CV, umawianie spotkań, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych)
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Kandydatami - dbanie o pozytywny Candidate Experience
  • wsparcie działań HR & Employer Branding: organizacja eventów firmowych, współpraca z firmami oraz instytucjami zewnętrznymi
  • sporządzanie bieżących raportów i analiz w zakresie rekrutacji
  • współpraca z pracownikami z wybranych działów firmy
  • wprowadzanie i weryfikowanie informacje w bazie danych
  • udział w bieżących projektach działu HR
  • dbanie o wizerunek firmy i marki

Czego potrzebujesz by odnaleźć się w tej roli?

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • znajomości podstawowych zagadnień z obszaru prawa pracy
  • umiejętności pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • gotowości do podwyższania własnych kwalifikacji
  • doskonałej organizacji miejsca pracy
  • sprawne poruszanie się na portalach społecznościowych, portalach z ogłoszeniami o pracę

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe - zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne

🏆Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu okresu wdrożeniowego)
  • możliwość ciągłego rozwoju – powiedz o oczekiwaniach → wyjdziemy Tobie naprzeciw
  • wynagrodzenie na start 4000 - 4500 zł zł netto "na rękę"
  • pakiet benefitów (karta Medicover Sport oraz prywatna opieka medyczna)
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w dogodnej lokalizacji
  • godziny pracy od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku
  • program rekomendacji pracowników.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Objazdowa 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pełna informacja o przetwarzaniu danych dostępna jest na rozmowie rekrutacyjnej lub w polityce prywatności na naszej stronie internetowej www.pikseo.pl .

5 300 - 6 100 PLN

Brutto miesięcznie - UoP