Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy specjalista ds. kadr i płac
HR
Platan Group Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
kadry
Płace
Płatnik
Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. kadr i płac (K/M)

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia na umowę o pracę;
  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;
  • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentacji kadrowej i płacowej;
  • naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • prowadzenie dokumentacji płacowej i dot. zasiłków chorobowych;
  • nadzór nad ewidencją czasu pracy, weryfikacja poprawności rozliczania czasu pracy;
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z pracownikami i dbałość o komunikację wewnętrzną;
  • przygotowanie pism oraz deklaracji dla instytucji zewnętrznych (m.in. ZUS, Urząd Skarbowy, komornik);
  • wystawianie zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych;
  • sporządzanie niezbędnych raportów z zakresu wynagrodzeń zgodnie z potrzebami.

Oczekiwania:

  • minimum dwa lata doświadczenia w dziale kadr i płac przy naliczaniu wynagrodzeń dla około 150 osób - wymóg niezdnędny
  • praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, a także obowiązujących przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych oraz zasad rozliczania czasu pracy;
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • znajomość systemu Płatnik;
  • samodzielność, systematyczność, dobra organizacja pracy, samodyscyplina;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • opiekę medyczną (po okresie próbnym),
  • dofinansowanie do karty sportowej (po okresie próbnym)
  • rabaty na usługi spółek z grupy.

Administratorem danych osobowych jest Platan Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poleczki 23, 02-822 Warszawa, tel. 22 545 02 45.

Wysyłając CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez Platan Group Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko.