Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pracownik Biurowy - Kadry, Płace
new
HR
PROFI PERSONAL sp. z o.o.

Warszawa
6 100 - 6 850 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ukraiński
rosyjski
dobra organizacja pracy
Mile widziane
Symfonia
HRappka
Friendly offer
Opis stanowiska

Jesteś uważny, a nawet trochę skrupulatny? Odpowiedzialny? Lubisz porządek we wszystkim? Zawsze myślisz logicznie i potrafisz generować pomysły, które optymalizują nasz biznes? Masz doświadczenie w pracy w dziale Kadry i Płac? W takim razie czekamy na Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczenie wynagrodzenia pracowników
  • Korespondencja z klientami za pośrednictwem poczty elektronicznej
  • Praca z dokumentami
  • Prawidłowe zatrudnianie pracowników z różnych krajów

Wymaganie:

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Język polski, rosyjski lub ukraiński w mowie i piśmie
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Biegła znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość programu Symfonia, Hrappka
  • Znajomość podstaw zatrudniania cudzoziemców

To oferujemy

· Konkurencyjne wynagrodzenie + bonusy (podstawa 4500-5000 zł netto+ bonusy)

· Umowa o Pracę

· Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym

· praca w biurze w ścisłym centrum Warszawy 5 dni w tygodniu

· obiady na koszt firmy

· Miłą atmosferę w pracy

· Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach

6 100 - 6 850 PLN

Brutto miesięcznie - UoP