Oferty Pracy - Rocket Jobs

Office Manager
HR
Robert Majkut Design

Warszawa
4 500 - 5 500 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
multitasking
odpowiedzialność
skuteczna komunikacja
pakiet office
dobra organizacja pracy
Angielski
komunikatywność
elastyczność
Mile widziane
prawo jazdy
finanse
account manager
samodzielność
Opis stanowiska

Kim jesteśmy

Jesteśmy niewielką ale międzynarodową firmą kreatywną działającą w obszarze designu miejsca i branding architecture. Zajmujemy sie tworzeniem i nadzorowaniem realizacji projektów wnętrz, produktów ale i architektury. Współtworzyliśmy i tworzymy ambitne i kreatywne, często ikoniczne projekty w Polsce, ale też w Europie i Azji tej dalekiej i bliskiej... więcej o tym co robimy możesz przeczytać na naszej stronie https://robertmajkut.pl

Obecnie poszukujemy otwartej, pozytywnej, zorganizowanej osoby na stanowisko wspierające i organizujące pracę naszego biura w Warszawie. To praca administracyjna w 3 głównych obszarach:

Zarządzanie pracą biura

  • realizacja zadań zapewniających sprawne funkcjonowanie biura, jego codziennych aktywności i potrzeb technicznych, czuwanie nad sprawnością infrastruktury
  • współpraca z serwisowymi firmami zewnętrznymi
  • realizacja obsługa i zamówień, korespondencji, przesyłek, organizacja podróży służbowych, wyjazdów międzynarodowych, dokumentacji z tym związanej
  • obsługa spotkań w firmie, koordynacja informacji, organizacja i prowadzenie terminarza spotkań, koordynacja komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w tym zakresie
  • aktualizowanie baz danych, utrzymywanie kontaktów firmy z kooperantami i firmami współpracującymi, przekazywanie i dystrybucja kluczowych informacji

Wsparcie we współpracy z księgowością

  • Przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji okresowej do księgowości
  • Prowadzenie ewidencji i terminowości rozliczania kosztów firmowych i płatności serwisowych
  • Nadzorowanie obiegu dokumentacji urzędowej
  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji kadrowej

Wsparcie procesów projektowych

  • Wsparcie w pozyskiwaniu informacji i kontaktów do firm i osób
  • Wyszukiwanie rozwiązań wspierających procesy projektowe
  • Prowadzenie systemu nadzorującego przebieg harmonogramów projektowych
  • Wsparcie organizacyjne projektantów w trakcie prac projektowych, realizacyjnych i medialnych.

Oczekujemy

Oczekujemy od osoby na to stanowisko samodzielności w rozwiązywaniu mniej lub bardziej skomplikowanych zadań, dobrej organizacji własnej pracy, uporządkowania i skrupulatności, samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania, pozytywnego nastawienia, otwartości i wsparcia dla reszty zespołu. Mile widziane osoby interesujące się designem i architekturą z umiejętnościami interpersonalnymi, lekkim i precyzyjnym językiem komunikacji, dobrą znajomością języka angielskiego. Wcześniejsze doświadczenie w pracy z ludźmi w zespołach lub przy obsłudze projektów, obsłudze klientów, sekretariacie, administracji dające podstawy znajomości tematu.

Oferujemy

Oferujemy pracę w środowisku kreatywnych, pozytywnych ludzi zajmujących się niecodziennymi projektami z zakresu architektury wnętrz, architektury, designu produktowego i brandingu, związanej z tym różnorodnością tematów, wyzwań i kooperacji, możliwość rozwoju w obszarach zainteresowań, wsparcie w szkoleniach i rozwoju zawodowym, wśród ludzi nastawionych na sensowne i ambitne cele, działających w kameralnej ale międzynarodowej strukturze, ceniących sobie dobre relacje, intelektualne wyzwania i troskę o środowisko. No i karty fit/sport. A o prywatnym pakiecie medycznym mówiliśmy? Tez jest. Jak ważne są dla Ciebie inne benefity – OK, powiedz nam o nich. To przecież działa w dwie strony 😊

Prosimy o przesłanie do nas swoich CV ale mile widziane będą także krótkie opisy dlaczego zainteresowała Cię właśnie nasza oferta .

Nie możemy obiecać ze skontaktujemy się z każdym ale interesujące osoby na pewno zaprosimy na osobiste spotkanie, być może poprzedzone najpierw spotkaniem on-line.

Zapraszamy!

4 500 - 5 500 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna