Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista Obsługi Klienta j. niemiecki
new
Support
HR SIGMA SP. Z O.O.

Bielsko-Biała
6 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
komunikatywność
Orientacja na cele
dobra organizacja pracy
multitasking
priorytetyzacja
Opis stanowiska

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Obsługa klienta z j. niemieckim

Numer ref. PH/MS/01/2024

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Jeśli szukasz pracodawcy z naprawdę dobrą atmosferą i zarobkami, to trafiłeś idealnie! Szukamy kogoś, kto lubi kontakt z ludźmi, umie tworzyć oferty, a przy tym nie boi się wyzwań.

Zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z naszymi klientami, dbając o wysoki poziom satysfakcji z naszych usług.
  • Tworzenie profesjonalnych ofert handlowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
  • Skuteczne przekazywanie zleceń do realizacji oraz monitorowanie postępu projektów, zapewniając najwyższą jakość usług.
  • Przygotowywanie i analiza raportów sprzedażowych, dostarczających istotnych danych dla strategii rozwoju biznesowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży, preferowane w branży usługowej.
  • Biegła znajomość niemieckiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz budowania trwałych relacji z klientami.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność do efektywnej pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, zapewniającą stabilność zatrudnienia.
  • Ciekawe i zróżnicowane zadania, rozwijające umiejętności w obszarze obsługi klienta.
  • Atrakcyjne warunki pracy w firmie dynamicznie rozwijającej się, z możliwością osobistego rozwoju.
  • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę, dbającą o zdrowie pracowników.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje, wspierające rozwój zawodowy.
  • Miejsce parkingowe dla każdego pracownika, zapewniające wygodę podczas pracy.
  • Zdecydowanie przyjazną atmosferę pracy,

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

6 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP