Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Referent ds. rekrutacji w Dziale Handlowym
HR
Solid Security

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
zaangażowanie
kultura osobista
dobra organizacja pracy
Mile widziane
praca biurowa
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
  • Publikowanie ogłoszeń
  • Przesyłanie dokumentacji pracowników do kadr
  • Sporządzanie zestawień dotyczących przeprowadzanych rekrutacji i pracy Działu Rekrutacji
  • Współpraca z kadrą kierowniczą

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub 9-17
  • Umiejętność koordynowania kilku spraw jednocześnie
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

  • Doświadczenie w pracy biurowej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kompleksowe szkolenie z zakresu rekrutacji pracowników oraz procesów w Dziale Rekrutacji
  • Zapoznanie ze specyfiką pracy w wewnętrznym Dziale Rekrutacji
  • Umowę zlecenie na okres trzech miesięcy, następnie umowę o pracę
  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy
  • Bezpłatny dojazd do/z pracy do najbliższego przystanku autobusowego

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa