Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

IT Recruitment Team Leader
new
HR
Strix

Strix
Kraków
10 000 - 13 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 300 - 11 205 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
analiza
dobra organizacja pracy
HR
Jira
recruitment
team leader
Mile widziane
e-commerce
Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnego, energicznego i samodzielnego lidera zespołu rekrutacyjnego IT, który dołączy do naszego zespołu! Ta rola jest przeznaczona dla kogoś, kto jest doskonałym wielozadaniowcem i potrafi żonglować zadaniami własnymi i całego zespołu.

Będziesz odpowiedzialna/-y za planowanie, rozwijanie i wdrażanie produktywnej strategii pozyskiwania talentów dla naszej firmy, a także dostarczanie kluczowych wskaźników, które zostały Ci powierzone.

Obowiązki:

  • Samodzielne pozyskiwanie najlepszych kandydatów i prowadzenie złożonych procesów rekrutacyjnych.
  • Tworzenie i budowanie strategii pozyskiwania talentów dla całej firmy.
  • Prowadzenie zespołu 3 rekruterów, w tym wspieranie i rozwijanie zespołu poprzez regularną komunikację, planowanie.
  • Wprowadzanie innowacji w zakresie praktyk rekrutacyjnych poprzez wykorzystanie nowych metod lub kanałów. Zwracanie uwagi na talenty dostępne na rynku i odpowiednie planowanie.
  • Motywowanie zespołu w celu zapewnienia wysokiego Candidate Experience.
  • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie praktyk rekrutacyjnych i upewnianie się, że nasza strategia jest zgodna z rynkiem.
  • Uczestniczenie w wydarzeniach i reprezentowanie firmy na wydarzeniach związanych z HR. Networking jest kluczową umiejętnością na tym stanowisku.
  • Zarządzanie wszystkimi opisami stanowisk na rynku, zapewniając ich wysoką jakość i dokładność.
  • Sporządzanie miesięcznych raportów z działań zespołu.
  • Rozwijanie relacji z zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi i firmami rekrutacyjnymi.
  • Umiejętność zarządzania wieloma nakładającymi się na siebie procesami i projektami, skutecznego ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów.

Wynagrodzenie: 8 300 - 11 205 PLN brutto UoP, 10 000 - 13 500 PLN net B2B

Wymagania:

  • Doświadczenie w rekrutacji oraz prowadzeniu zespołu (jako Team Leader/ Team Coordinator).
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży IT, mile widziane w agencji e-commerce.
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów.
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, analityczne, rozwiązywania problemów i organizacyjne.
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Biegła znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie).
  • Znajomość pełnego cyklu rekrutacji i technik employer brandingu.
  • Znajomość różnych metod selekcji (wywiady, zadania, testy psychologiczne itp.).
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami rekrutacyjnymi: ATS, Linkedin Recruiter Lite, itp.
  • Doświadczenie w pracy z Jirą.
  • Umiejętność motywowania pracowników.
  • Zdolność do samodzielnej pracy, umiejętność ustalania priorytetów i rzetelność w dotrzymywaniu terminów.
  • Praktyczna znajomość sposobów mierzenia skuteczności, jakości i efektywności procesu rekrutacji.

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa (kilka razy w miesiącu praca w biurze w Krakowie).
  • 3 godziny na Twój rozwój tygodniowo.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Finansowanie sprzętu komputerowego dla pracowników przy B2B.

Dlaczego Strix to najlepsze miejsce dla utalentowanych ekspertów?

  • To ludzie są dla nas na pierwszym miejscu. Nasza unikalna kultura pracy tworzy przestrzeń, która przyciąga najlepszych i jest kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź to w zakładce: https://pl.strix.net/blog-kategorie/kultura .
  • Mamy otwarte umysły i lubimy ambitne projekty. Masz podobnie? To wiele nas łączy. T Jako oficjalny partner Magento wdrożyliśmy rozwiązania e-commerce dla największych marek, m.in. pierwsza na świecie wersja Magento Commerce 2.3 z MSI dla Tous, pierwszy headless w branży home & Improvement dla Castoramy oraz architektura mikroserwisów dla międzynarodowego projektu - Modivo
  • W naszych zespołach pracują najlepsi eksperci. To nie tylko nasza opinia, portal Clutch.co uznał nas za najlepszą firmę w kategorii "Top Developers in Poland 2020": TopDev2020.
  • W Strix dostajesz przestrzeń do rozwoju! Naszym symbolem jest sowa, a sowa jest symbolem wiedzy i mądrości. Strix to nie tylko nazwa naszej firmy, ale też jeden z gatunków sowy. Poważnie traktujemy pomysły naszych pracowników i dajemy możliwość ich realizacji.

Jeśli uważasz, że Strix jest idealnym miejscem dla Ciebie - wyślij nam swoją aplikację.

Oto, co będzie dalej!

1. Rozmowa telefoniczna/online – zapytamy Cię o Twoje doświadczenia, wyzwania i oczekiwania dotyczące Twojej pracy w Strix.

2. Zadanie.

3. Spotkanie z HR Managerem.

4. Informacja zwrotna, decyzja i oferta!

10 000 - 13 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

8 300 - 11 205 PLN

Brutto miesięcznie - UoP