Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Manager ds. Rozwoju Produktu (rynki azjatyckie)
PM
HR Support

HR Support
Radom
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
negocjacje
Opis stanowiska

🌟Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

🎯 Obecnie dla jednego z naszych Klientów, jednego z wiodących producentów i dystrybutorów światowych, zajmujących się produkcją odzieży i akcesoriów ochronnych, poszukujemy osoby na stanowisko: Manager ds. Rozwoju Produktu (rynki azjatyckie)

OBOWIĄZKI:

  • zbudowanie nowego działu product developmentu wraz z określeniem procesów, procedur i standardów wdrażania nowych produktów,
  • współudział w opracowaniu strategii produktowej dla spółki,
  • wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących,
  • monitorowanie trendów rynkowych, konkurencji i potrzeb klientów, w celu identyfikacji nowych możliwości dla rozwoju produktów,
  • analizowanie wyników sprzedaży wprowadzonych produktów oraz monitoring kampanii,
  • nadzór nad prawidłowością merytoryczną materiałów informacyjnych dotyczących nowych lub zmodyfikowanych produktów,
  • współpraca i realizacja umów z podwykonawcami na rynkach azjatyckich

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża odzieżowa)
  • doświadczenie w pracy z przedstawicielami rynków azjatyckich – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • umiejętność negocjacji, umiejętność wynajdywania nowych trendów produktowych, brandingowych i technologicznych

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami premiowymi
  • pracę hybrydową
  • ubezpieczanie grupowe
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia
  • spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje:

KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.