Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent Biura
new
HR
SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.

4 600 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Szkoła w Chmurze to największa i jedna z najbardziej nowoczesnych szkół w Polsce. Działamy na podstawie modelu edukacji domowej, zamieniając „muszę” na „chcę”. Chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
student studiów zaocznych
komunikatywność
Proaktywność
sprawy administracyjne
HR
prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska

Cześć! Cieszymy się, że zastanawiasz się nad dołączeniem do naszego zespołu Szkoły w Chmurze. Jesteśmy alternatywną placówką edukacyjną, wolną od ocen i sprawdzianów. Nasz zespół jest z różnych zakątków Polski, ale biuro mamy w Warszawie i właśnie szukamy kogoś, kto będzie Specjalistą ds. Wszystkiego co się tam dzieje!

🚀 Główne zadania:

  • przyjmowanie gości oraz troska o ich komfort,
  • kierowanie gości do odpowiednich miejsc,
  • koordynacja i dystrybucja korespondencji oraz przesyłek kurierskich,
  • ogarnianie spraw administracyjnych,
  • wsparcie dla innych pracowników w codziennych zadaniach,
  • dbanie o porządek w obszarach wspólnych biura,
  • pomoc w przygotowaniach do wydarzeń firmowych,
  • pomoc w organizacji przestrzeni biurowej i przenoszeniu cięższych rzeczy, gdy jest taka potrzeba.

  • masz prawo jazdy kat. B. - warunek konieczny,
  • jesteś studentem studiów zaocznych,
  • jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze czasu,
  • interesuje Cię praca z elastycznym grafikiem,
  • jesteś ogarniaczem, lubisz wyzwania i umiesz rozwiązywać problemy,
  • lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty na nowe wyzwania :)
  • proaktywność to Twoje drugie imię,
  • umiesz efektywnie współpracować z innymi,
  • w swojej pracy wyróżniasz się dokładnością,
  • spokojnie i efektywnie działasz podczas sytuacji stresowych.

🎁 Co oferujemy?

  • pracę wśród życzliwych i wspierających osób pełnych zaangażowania,
  • wygodną i przyjemną przestrzeń w naszym biurze na Żoliborzu - codzienne delektowanie się kawą, strefa chillu, biblioteka
  • zajęcia z jogi,
  • nie mamy owocowych czwartków, ale mamy wspólne śniadania we wtorki! :)
  • elastyczność – sam/a ustalisz czas swojej pracy,
  • dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej :)
  • pracę z misją – każdy członek zespołu bierze udział w wielkich zmianach w życiu naszych uczniów i ich rodzin,
  • wpływ i nieskrępowany rozwój – Twoje pomysły i rozwiązania potraktujemy na serio :)

To taka pigułka. Wypełnij formularz i pozwól nam się poznać. Do uzupełnienia aplikacji w formie krótkiej rozmowy on-line, zaprosimy wybrane osoby. Być może właśnie Ciebie? :)

Informujemy, że odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.

4 600 PLN

Brutto miesięcznie - UoP