Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalistka/Specjalista ds. Kadr i Płac
new
HR
TMF Group

TMF Group
Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Naliczanie listy płac
angielski (B1)
samodzielność
organizacja pracy
Prawo pracy
Microsoft Excel
Mile widziane
Symfonia
Enova365
Friendly offer
Opis stanowiska

O TMF GROUP

TMF Group to globalna firma outsourcingowa posiadająca 125 biur w ponad 86 krajach, zatrudniająca ponad 10 000 pracowników. W środowisku nieustannie postępującej globalizacji świadczymy profesjonalne usługi wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności lokalnej lub globalnej. Niezależnie od tego, czy klienci wchodzą na nowe rynki czy rozwijają działalność w danym kraju, zapewniamy im możliwość skoncentrowania się na ich podstawowej działalności, odejmując im stres związany z odpowiedzialnością za kwestie księgowe, prawne czy kadrowo-płacowe.

KOGO POSZUKUJEMY?

Poszukujemy Specjalistki/Specjalisty ds. Kadr i Płac do naszego zespołu w Katowicach.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników obsługiwanych klientów
  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja
  • Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik
  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych
  • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
  • Bezpośrednia obsługą klientów polskich i zagranicznych

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość Enova
  • Znajomość programu Płatnik
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Darmowe lekcje Business English w biurze
  • Dostęp do internetowej platformy do nauki języków obcych - GoFluent
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do biletów na zajęcia sportowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalny - wczasy pod gruszą
  • Karta przedpłacona (lunch card) doładowywana każdego miesiąca
  • Rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych.