Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

HR Business Partner (obszar logistyki)
new
HR
ViaPharma

ViaPharma
Teresin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
Prawo pracy
Rekrutacja
komunikatywność
MSOffice
Angielski
prawo jazdy
Opis stanowiska

ViaPharma, jedna z wiodących firm farmaceutycznych w Czechach należąca do grupy DR.MAX otwiera swój oddział w Polsce! Nasza misja polega na zapewnieniu pacjentom dostępu do szerokiej gamy innowacyjnych leków oraz usług farmaceutycznych. Naszym największym kapitałem są ludzie, z którymi wspólnie realizujemy najważniejsze dla nas wartości: odpowiedzialność, odwaga, pacjent w centrum uwagi oraz troska.

Jeśli jesteś ambitny i chcesz być częścią dynamicznego zespołu - dołącz do nas! Wspólnie zbudujemy nasz sukces na polskim rynku farmaceutycznym.

  • Umowa na zastępstwo
  • Lokalizacja – Teresin (mazowieckie – 80% czasu) + Łubna (mazowieckie - 20% czasu)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja polityki personalnej w obszarze Via Pharma Hurtownia Farmaceutyczna
  • Wsparcie kadry menadżerskiej poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów HR
  • Prowadzenie rekrutacji pracowników różnego szczebla i specjalizacji
  • Współpraca z agencjami pośrednictwa pracy
  • Aktywne wspieranie menedżerów w podejmowaniu decyzji personalnych
  • Pomoc pracownikom i menedżerom w rozwiązywaniu problemów z obszaru HR
  • Wyjaśnienie i odpowiedź na zapytania pracowników dotyczące polityki personalnej, obowiązujących regulaminów, polityk i procedur personalnych;
  • Identyfikowanie potrzeb rozwojowych pracowników, wspieranie działań szkoleniowych
  • Raportowanie wybranych wskaźników personalnych, prowadzenie analiz i rekomendowanie działań zarówno naprawczych jak i rozwojowych

Nasze wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w roli HRBP w branży logistycznej
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska różnego szczebla
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i budowania relacji
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Znajomość pakietu MSOffice
  • Prawo jazdy

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione systemem premiowym
  • Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia własnych kompetencji
  • Szansę na budowanie atrakcyjnej ścieżki kariery
  • Ciekawą, pewną i pełną codziennych wyzwań pracę
  • Możliwość udziału w dodatkowych projektach i wewnętrznych inicjatywach
  • Niezbędne narzędzia (samochód służbowy, laptop, telefon)

Benefity:

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Grupowe ubezpieczenie na życie Warta
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Kursy języków obcych eTutor
  • Programy szkoleniowe (specjalistyczne, menadżerskie)
  • Paczki rzeczowe świąteczne oraz bonusy pieniężne dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Wyjścia integracyjne
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • Darmowy parking