Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

HR Business Partner
HR
Werner Kenkel Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
analiza
doradztwo
HR
konsultant
samodzielność
skuteczna komunikacja
praca w grupie
Opis stanowiska
offer-banner

Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Krzycko Wielkie

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Twoje zadania

  • Współpraca z managerami i liderami w ramach dedykowanego obszaru odpowiedzialności w strategicznych i operacyjnych kwestiach związanych z HR
  • Wspieranie realizacji celów biznesowych firmy poprzez badanie potrzeb i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań HR
  • Analiza wskaźników KPI, wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Rozwój procesów i polityk zwiększających zaangażowanie pracowników
  • Wspieranie kierowników i liderów w projektach zmian i rozwoju pracowników i organizacji
  • Planowanie, realizowanie i wspieranie działań obejmujących cykl życia pracownika, w tym: rekrutacja, onboarding, rozwój, zaangażowanie pracowników oraz offboarding

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Pasji do HR i chęci rozwoju
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętności przekonywania i wpływania w pozytywny sposób na organizację
  • Umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia oraz wykorzystywania danych do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Dobrej znajomości głównych procesów w zakresie zarządzania ludźmi i umiejętności ich samodzielnego prowadzenia
  • Znajomości polskiego prawa pracy

Co zapewniamy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
  • Rozwój zawodowy i możliwość udziału w szkoleniach
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Grupowe ubezpieczanie na życie dla Ciebie i rodziny
  • Program MultiSport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
  • Imprezy integracyjne

Nasz proces rekrutacyjny jest bardzo prosty!

  1. Otrzymujemy Twoje CV
  2. Rozmowa telefoniczna
  3. Spotkanie w biurze
  4. Zatrudniamy Cię do naszego zespołu