Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy/a specjalista/ka ds. kadr i płac
new
HR
Who Else

Młodszy/a specjalista/ka ds. kadr i płac

Who Else
7 500 - 8 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Who Else
Who Else

Szkoła w Chmurze to największa i jedna z najbardziej nowoczesnych szkół w Polsce. Działamy na podstawie modelu edukacji domowej, zamieniając „muszę” na „chcę”. Chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Płatnik
Mile widziane
księgowość
Opis stanowiska

Zapraszamy Cię do nas, jeśli: 

posiadasz min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

● lubisz pracę z dokumentami, a także z ludźmi :) 

stale rozwijasz swoją wiedzę z zakresu kadr i płac 

● lubisz pomagać innym 

● potrafisz sprawnie szukać rozwiązań problemów i odpowiadać na pytania

● jesteś dokładny/a i cierpliwy/a 

● masz pozytywne nastawienie 

● znasz Płatnika 

● sprawnie posługujesz się Excelem 


Mile widziane: 

● podstawowa znajomość programu Comarch Optima 


W pracy będziesz zajmował/a się: 

● bieżącą obsługa kadrową – przygotowywanie dokumentacji kadrowej,

naliczanie wynagrodzeń w oparciu o umowy cywilno-prawne i umowy o pracę - wymagane min. roczne doświadczenie 

● rozliczaniem nadgodzin i zasiłków, 

● sporządzanie deklaracji statystycznych GUS w ramach kadr i płac, 

● sporządzanie dokumentów w programie Płatnik, 

● organizacją, zarządzaniem i utrzymywaniem porządku w archiwum dokumentów. 


Co od nas otrzymasz? 

● Pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy, 

● Dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej – dbamy o kondycję i zdrowie,

● Wpływ i nieskrępowany rozwój – Twoje pomysły i rozwiązania potraktujemy na serio,

● Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze na Żoliborzu - ze strefą chillu i biblioteką,

● Jogę - prowadzi ją Julka dla naszej załogi :) 

● Wtorkowe śniadania w biurze ��

● Brak dress code’u 

● Oferujemy dostęp do konsultacji psychologicznych, coachingu oraz specjalnego programu dla liderów, ponieważ rozwój jest dla nas niezwykle istotny

● Pracę z misją – każdy członek zespołu bierze udział w wielkich zmianach w życiu naszych uczniów i ich rodzin, 

● Udział w zmianie społecznej – jesteśmy marzycielami i chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty? 


Proces wygląda tak: 

● Selekcja CV 

● Uzupełnienie aplikacji w formie videocalla - 10 min 

● Rozmowa z Główną Kadrową - tu już konkret, rozmowa jest miękko - techniczna ;)

● Czasami jeszcze jedna rozmowa - w razie potrzeby naszej lub Twojej Po pomyślnym przejściu tych etapów, złożymy Ci ofertę i zaprosimy do współpracy �� ☁ 


Informujemy, że odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.

7 500 - 8 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

Sprawdź podobne oferty