• Wszystkie ofertyRumiaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier budowy
    Inżynier budowy
    new
    Inżynieria
    HS DOM sp. z o.o.

    Rumia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    budownictwo kubaturowe

    dobra organizacja pracy

    skuteczna komunikacja

    AutoCAD

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie dokumentacji budowy
    • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej
    • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych
    • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą
    • Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców (wykonywanie obmiarów robót, dokonywanie odbiorów robót budowanych)
    • Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców
    • Współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi
    • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej
    • Raportowanie postępów prac przełożonym

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Dobra znajomość rynku budowlanego
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenie rozmów handlowych
    • Umiejętność analitycznego weryfikowania dokumentów
    • znajomość programów AutoCad znajomość podstawowych aktów prawnych i norm budowlanych
    • Prawo jazdy kat. B

    To oferujemy

    • pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze
    • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy z zakresu budownictwa kubaturowego i różnych obszarów działalności deweloperskiej od Dewelopera działającego na rynku od 28 lat

    O nas

    • HS Dom Deweloper to rodzinna firma z tradycjami, która od ponad 28 lat buduje swą pozycję na rynku nieruchomości. W portfolio dewelopera znajdują się liczne inwestycje mieszkaniowe zrealizowane na terenie Rumi i Redy. Aktualnie spółka realizuje swój flagowy projekt - osiedle Novum Rumia, które docelowo składać się będzie z 22 budynków mieszkanych. Stawiamy na jakość !