Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Project Manager/ Junior Project Manager
new
PM
HSV Polska Sp. z o.o.

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
IATF
ERP
automotive
metodologia Agile
Problem solving
Angielski
kierowanie projektem
Mile widziane
Driving licence
niemiecki
Opis stanowiska

Jesteśmy częścią grupy HSV Moulded Foams Group w skład której wchodzą 3 zakłady produkcyjne w Polsce (ŁODŹ, WROCŁAW, RADOMSKO) i dwa zakłady w Holandii. Specjalizujemy się w produkcji kształtek z tworzyw spienionych takich jak EPS (popularny Styropian) czy EPP.

Wszyscy w HSV jesteśmy „Particle Foams Engineers” – oznacza to, że poszukujemy rozwiązań dla naszych Klientów już na etapie koncepcji, którą przekształcamy w projekt – i później w technologię oraz produkt.

Dostarczamy naszym Klientom rozwiązania, które są poza zasięgiem firm konkurencyjnych.

Jeżeli chcesz pracować w firmie w której jest dużo wyzwań, chcesz kreować rozwiązania w oparciu o nowe technologie pracując w międzynarodowym środowisku pracy – to miejsce dla Ciebie.

Jak zostać Particle Foams Engineers

Twoje zadania:

• koordynacja współpracy przy pozyskiwaniu nowych projektów;

• odpowiedzialność za przygotowanie i zarządzanie planami projektów;

• prowadzenie projektów w oparciu o procedury IATF oraz ISO 9001 i ISO 14001 między innymi dla światowych liderów branży motoryzacyjnej;

• bieżący kontakt z klientem w celu akceptacji rozwiązań oraz zmian;

• praca w zespole projektowym;

• monitorowanie postępów i raportowanie kluczowych KPI;

• przygotowywanie analiz, raportów, ofert, prezentacji itp. ;

• wykonywanie dokumentacji projektowej, jej przepływ i archiwizacja ;

• monitorowanie płatności klientów oraz ich ubezpieczenia, pomoc w egzekwowaniu należności;

• udział w audytach klientów, audytach systemowych i przeglądach odbywających się w fabrykach HSV;

Wymagane kwalifikacje i doświadczenie:

• minimum dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;

• doświadczenie w uruchamianiu nowych projektów najlepiej branży motoryzacyjnej;

• doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP;

• wykształcenie wyższe techniczne;

• umiejętność tworzenia harmonogramów, budżetów i dokumentacji projektowej;

• umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów;

• świadomość przestrzegania procedur związanych z bezpieczeństwem informacji.

Oferujemy:

• Zostanie częścią 'Particle Foams Engineers' pracę, w której będziesz miał realny wpływ na kreowanie i wdrażanie innowacyjnych technologii;

• Współprace z liderami w branży: automotive, AGD, HVAC

• Zachęcamy oraz jesteśmy inicjatorem dla naszego zespołu licznych szkoleń branżowych ułatwiających rozwój zawodowy;

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• Rynkowy poziom wynagrodzenia adekwatny do posiadanych kompetencji i doświadczenia;

• Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna oraz dofinansowanie do zajęć sportowych, oraz wypoczynku, atrakcyjną premie roczną)

• Płaską strukturę organizacyjną, w której zespoły ściśle ze sobą współpracują tworząc atrakcyjne rozwiązania produktowe dla naszych klientów;

• Indywidualny program onboardingu.