Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista / Specjalistka ds. marketplace
Marketing
Hubun S.A

Hubun S.A
Myślenice
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Hubun S.A
Hubun S.A

W Promenade Pet Care koncentrujemy się na produkcji pet food, która łączy w sobie najnowsze trendy, biznes oparty na technologii i poświęcenie naszym futrzanym przyjaciołom. Wyrastając z firmy Petmex, początkowo specjalizującej się w produkcji naturalnych gryzaków dla psów, wykorzystujemy jej bogate doświadczenie do rozwijania szerszej gamy produktów, tworząc unikalne marki dedykowane różnym grupom zwierząt domowych – psom, kotom. Rozwijamy się również w obszarze pet eCommerce za pośrednictwem internetowego sklepu zoologicznego hubun.pl, który już teraz znajduje się w czołówce klepów zoologicznych online w Polsce.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
oprogramowanie typu OMS
dobra organizacja pracy
zarządzanie sprzedażą
Mile widziane
LivePrice
TradeWatch
Allegro Analytics
oprogramowania klasy PIM
CMS sklepów internetowych
Opis stanowiska

Specjalista / Specjalistka ds. marketplace📊

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą oraz poszerzanie dostępności oferty na platformach typu: Allegro, Erli, Empik, Morele
  • Wdrażanie kolejnych platform sprzedażowych (w tym zagranicznych)
  • Weryfikacja poprawności ofert, opisów produktów, contentu oraz cen
  • Prowadzenie kampanii reklamowych PPC we współpracy z agencjami zewnętrznymi
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych
  • Monitoring wskaźników jakości sprzedaży mierzonych przez platformy sprzedażowe
  • Kontrola kosztów, prowizji i opłat
  • Stała analiza rynku, trendów, cen i działań konkurencji
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa kont sprzedażowych w Allegro, Erli, Empik, Amazon, OLX lub innych platformach typu marketplace)
  • Praktyczna znajomość oprogramowania typu OMS (np.: Baselinker, Apilo)
  • Umiejętność organizacji pracy i priorytetyzowania zadań
  • Podstawowa znajomość programu Excel (umiejętność korzystania z formuł)
  • Proaktywne podejście
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Sumienność i dokładność
  • Odpowiedzialność

  • Znajomość obsługi silników cenowych (LivePrice)
  • Umiejętność analizy sprzedaży konkurencji (np.: w oparciu o TradeWatch, Allegro Analytics, Helium)
  • Znajomość oprogramowania klasy PIM (np.: Akaneo, PimCore, Ergonode, SalesLayer)
  • Znajomość oprogramowania klasy OMS (np.: Baselinker, Apilo)
  • Doświadczenie w obsłudze CMS sklepów internetowych (np.: PrestaShop, WooCommerce, Shoper, AtomStore, IdoSell)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Przejrzyste zasady zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez szkolenia i współpracę z czołowymi ekspertami z branży
  • Możliwość wyboru interesujących świadczeń dodatkowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin