• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier - Embedded developer
    Inżynier - Embedded developer
    new
    Inżynieria
    Human Group

    Human Group

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Bluetooth

    RFID

    WiFi

    język angielski

    C/C++

    SPI

    I2C

    CAN

    Mile widziane

    UWB

    analiza

    branża IT

    doradztwo

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    efectivo to kompleksowy ekosystem, który likwiduje lukę komunikacyjną w sektorze pracowników fizycznych, oferując narzędzia do pracy, motywacji i rozwoju zawodowego. Optymalizuje zarządzanie zasobami ludzkimi, sprzętem i przestrzenią w różnych organizacjach. Jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo i szybkie reagowanie poprzez monitorowanie przestrzeni roboczej w czasie rzeczywistym. efectivo składa się z aplikacji mobilnej dla pracowników oraz wersji webowej dla przełożonych w zakładach produkcyjnych, magazynach i centrach dystrybucyjnych.

    Nasz zespół składa się z utalentowanych inżynierów, którzy tworzą realne rozwiązania dla rzeczywistych problemów. Nasze produkty wyróżniają się dzięki kombinacji umiejętności technicznych oraz pomysłowości. Naszym celem jest kontynuowanie pracy nad innowacyjnymi projektami, które przyczyniają się do pozytywnego wpływu na życie ludzi.

    Wymagania stanowiska:

    - znajomość angielskiego B2

    - dobra znajomość C/C++

    - umiejętność posługiwania się protokołami komunikacyjnymi AR

    - umiejętność posługiwania się protokołami komunikacyjnymi SPI, I2C, CAN

    - znajomość protokołów komunikacji radiowej Bluetooth, RFID, WIFI

    - znajomość architektury ARM

    - umiejętność obsługi oscyloskopu, analizatora stanów logicznych oraz narzędzi laboratoryjnych

    - prawo jazdy kat B

    Mile widziane:

    - znajomość elektroniki od strony projektowania

    - znajomość technologii UWB

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły;
    • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom;
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (u nas nie ma nudy);
    • Benefity medyczne (Luxmed) i sportowe (Multisport Plus);
    • Budżet szkoleniowy;
    • Wyjazdy integracyjne;
    • Przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.