• Oferty

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    UWB
    Bluetooth
    Sieci WiFi
    MQTT
    RFID
    PCB
    c++

    Mile widziane

    doradztwo
    kreatywność
    analiza
    priorytetyzacja
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    Angielski
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    efectivo to kompleksowy ekosystem, który likwiduje lukę komunikacyjną w sektorze pracowników fizycznych, oferując narzędzia do pracy, motywacji i rozwoju zawodowego. Optymalizuje zarządzanie zasobami ludzkimi, sprzętem i przestrzenią w różnych organizacjach. Jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo i szybkie reagowanie poprzez monitorowanie przestrzeni roboczej w czasie rzeczywistym. efectivo składa się z aplikacji mobilnej dla pracowników oraz wersji webowej dla przełożonych w zakładach produkcyjnych, magazynach i centrach dystrybucyjnych.

    Nasz zespół składa się z utalentowanych inżynierów, którzy tworzą realne rozwiązania dla rzeczywistych problemów. Nasze produkty wyróżniają się dzięki kombinacji umiejętności technicznych oraz pomysłowości. Naszym celem jest kontynuowanie pracy nad innowacyjnymi projektami, które przyczyniają się do pozytywnego wpływu na życie ludzi.

    Zakres obowiązków:

    • Elektronika analogowo-cyfrowej,
    • Projektowanie płytek PCB
    • Projektowanie układów elektronicznych analogowo-cyfrowych,
    • Programowanie w języku C++ (kontrolery avr, arm) i programowanie w języku python.
    • Lutowanie powierzchniowego smd/smt przy użyciu past oraz ręcznego
    • Obsługa przyrządów warsztatowych (oscyloskop, zasilacze nastawne, multimetry)
    • Czytania i rozumienie not katalogowych oraz dokumentacji układowej
    • Projektowania brył 3-wymiarowych CAD
    • Sieci WiFi, Bluetooth, RFID oraz UWB
    • Protokołu IoT MQTT
    • Konfigurowania urządzeń dostępowych
    • Projektowanie anten komunikacji bezprzewodowej w pasmach od 2.4 do 6 GHz

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów w oparciu o cele rozwojowe
    • Doświadczenie w niżej opisanych technologiach, które wchodzą w skład kompetencji zespołu
    • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych oraz znajomość rynku elektronicznego
    • Praca w oparciu o terminy

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły;
    • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom;
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (u nas nie ma nudy);
    • Benefity medyczne (Luxmed) i sportowe (Multisport Plus);
    • Budżet szkoleniowy;
    • Wyjazdy integracyjne;
    • Przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.

    3 885 - 4 662 USD

    B2B