• Wszystkie ofertyWrocławFinanseKsięgowośćSpecjalista ds. księgowości
    Specjalista ds. księgowości
    Finanse
    Human Group

    Human Group

    Wrocław
    1 554 - 1 683 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 165 - 1 295 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    deklaracje podatkowe
    CIDG
    raporty
    finanse
    Microsoft Excel
    ms excel
    excel

    Mile widziane

    skuteczna komunikacja
    Angielski
    doradztwo
    elastyczność
    analiza
    kreatywność
    Ms office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Aktualnie również rozwijamy nasz autorski produkt technologiczny, którego beneficjentami są centra dystrybucyjne oraz produkcyjne i inne miejsca, w których efektywność ma kluczowe znaczenie.

    Twoje główne zadania:

    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
    • Uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych,
    • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
    • Ewidencja kosztów księgowych, uzgadnianie z kontami księgi głównej,
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i raportów dla JDG, rejestracja w cidg,

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w księgowości
    • Excel - b. dobra znajomość
    • Wyższe wykształcenie kierunkowe

    Oferujemy:

    • Pełen etat
    • Realny wpływ na rozwój firmy
    • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia - przy ul. Dąbrowskiego,
    • Benefity zdrowotne i sportowe dla Twojego dobrostanu,
    • Wyjazdy integracyjne,
    • Brak nudy - u nas zawsze dużo się dzieje,
    • Duża samodzielność w działaniu i możliwości rozwoju,
    • Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów – jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania.

    Aplikuj do nas, jeśli widzisz, że to ogłoszenie jest dedykowane właśnie dla Ciebie! Poczujesz się z nami dobrze, jeśli lubisz jak dużo się dzieje i nie boisz się zmian. Do usłyszenia!

    1 554 - 1 683 USD

    Umowa zlecenia

    1 165 - 1 295 USD

    B2B