Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Administrator Systemów IT
Inne
Human & Hunter Professional

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Ansible
Kubernetes
VMware
Microsoft Azure
Opis stanowiska

Dla naszego klienta, czołowego dostawcy usług data center i rozwiązań telekomunikacyjnych w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Administrator Systemów Informatycznych.

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie m.in. projektowanie, wdrażanie i utrzymanie rozwiązań automatyzujących dostarczanie i utrzymanie usług IT, zarządzanie środowiskami opartymi o konteneryzację oraz zarządzanie i optymalizacja sieci wirtualnych, protokołów oraz usług sieciowych.

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania i implementacji rozwiązań automatyzujących dostarczanie i utrzymanie usług IT (Ansible, Terraform, lub inne)
  • Wykształcenie średnie kierunkowe techniczne (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Umiejętność administrowania sieciami wirtualnymi, protokołami i usługami sieciowymi
  • Zdolność zarządzania środowiskami kontenerowymi (Kubernetes, Docker Swarm, VMware Tanzu, OpenShift, Rancher lub inne)
  • Chęć do nauki i poznawania nowych technologii
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania systemami serwerowymi oraz środowiskami wirtualizacyjnymi, w szczególności VMware vSpehre oraz MS Hyper-V
  • Znajomość usług opartych o Microsoft Azure oraz Amazon Web Services
  • Administracji rozwiązaniami Backup ze szczególnym naciskiem na produkty firmy Veeam
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Umowę o pracę (w przyszłości możliwość B2B)
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwości rozwoju i awansu.
  • Po wdrożeniu możliwość pracy w systemie hybrydowym (wymiar do ustalenia)

Proces rekrutacji zakłada 3-4 krótkie etapy:

  • Rozmowa telefoniczna.
  • Spotkanie u klienta.
  • Weryfikacja techniczna.
  • Ocena kwalifikacji i oferta pracy.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy na nowe wyzwania, zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza aplikacyjnego. Czekamy na Twoją aplikację!