Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Główna Księgowa/ Główny Księgowy
Finanse
Human & Hunter Professional

Siedlce
16 000 - 19 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
16 000 - 19 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
CIT
VAT
JPK
Księga główna
rachunkowość
podatki
zarządzanie
GUS
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy od ponad 20 lat zajmującej się produkcją tradycyjnych polskich wędlin, poszukujemy osoby na stanowisko: Głównej Księgowej/ Głównego Księgowego

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, w zakresie rachunkowości,
  • Znajomość przepisów księgowych i podatkowych (również dotycząca rozliczania faktur zagranicznych),
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności EXCEL),
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • Wysoka komunikatywność oraz samodyscyplina.

Oczekujemy:

  • Prowadzenia pełnej księgowości zakładu (podatki i rachunkowość),
  • Koordynacji pracy zespołu księgowego i wdrażanie usprawnień,
  • Kontroli poprawności księgowań zgodnie z przepisami,
  • Sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT, JPK) oraz raportów finansowych (banki, GUS, NBP),
  • Kształtowania polityki rachunkowości spółki (tworzenie procedur i regulaminów wewnętrznych),
  • Współpracy z audytorami, doradcami i instytucjami zewnętrznymi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na zasadach kontraktu B2B lub UoP,
  • Pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju w dobrze prosperującej firmie o polskim kapitale,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

16 000 - 19 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP