Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych
Inżynieria
Human & Hunter Professional

Warszawa
7 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
uprawnienia budowlane
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, jednej z prężnie działających spółdzielni mieszkaniowych, zlokalizowanych w Warszawie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko INSPEKTORA NADZORU ROBÓT BUDOWLANYCH.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało m.in sporządzanie i sprawdzanie kosztorysów robót budowlanych; przygotowywanie i przeprowadzanie odbiorów nadzorowanych robót budowlanych czy sporządzanie zestawień do planów remontowych oraz przygotowywanie danych do sprawozdań w zakresie robót budowlanych.

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Świadczenie z funduszu socjalnego (dopłata do wypoczynku, świąteczne bony upominkowe)
  • Premię roczną.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunkowe (budowlane),
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz do kierowania robotami budowlanymi,
  • Bardzo dobra umiejętność pracy przy komputerze min. w zakresie obsługi MS Office oraz programów kosztorysowych,
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, wysoka kultura osobista w bieżącej pracy związanej z obsługą mieszkańców,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w spółdzielniach mieszkaniowych na podobnym stanowisku

7 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP