Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Operacyjny (Logistyka)
Logistyka
Human & Hunter Professional

Poznań
22 000 - 26 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
e-commerce
Logistyka kontraktowa
Angielski
3PL
manager
WMS
zarządzanie zespołem
Supply Chain
Mile widziane
fashion
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą podległego zespołu 2,000-4,000 FTE,
  • Zarządzanie obiektem o powierzchni ok. 100,000 m ² ,
  • Tworzenie, realizacja oraz analiza wskaźników finansowych i jakościowych Oddziału (praca na kluczowych wskaźnikach KPI związanych z logistyką i magazynowaniem);
  • Inicjowanie usprawnień, optymalizacja procesów operacyjnych oraz opracowywanie standardów i procedur obowiązujących w podległym dziale;
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji w kontakcie z Klientami;
  • Raportowanie do Dyrektora Centrum Logistycznego podlegającego bezpośrednio pod Zarząd Spółki.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży 3PL i znajomość rynku;
  • Doświadczenie w obsłudze projektów e-commerce;
  • Doświadczenie w zarządzaniu oddziałem zatrudniającym powyżej 500 FTE;
  • Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki, finansów lub zarządzania;
  • Znajomość i praktyczne stosowanie metod analizy kosztów i jakości w obszarze logistyki, w tym zaawansowana znajomość programu MS Excel;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1/C2) umożliwiająca swobodną komunikację w codziennej pracy;
  • Praktyczne doświadczenie w implementacji nowych rozwiązań i procesów w obszarze logistyki oraz wprowadzania usprawnień w istniejących procesach;
  • Znajomość systemów klasy WMS do planowania zasobów w przedsiębiorstwach logistycznych;
  • Doświadczenie w branży Fashion;
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych technologii logistycznych (automatyzacja procesów magazynowych).

To oferujemy:

  • Pracę na terenie nowoczesnego Regionalnego Centrum Dystrybucyjnego zlokalizowanego w okolicach Poznania;
  • Rozwój w projekcie e-commerce dla największych na świecie firm z branży fashion (retail);
  • Nowe w strukturze, decyzyjne stanowisko, możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz realny udział w rozwoju i budowaniu strategii firmy, droga raportowania bezpośrednio do Dyrektora Centrum Logistycznego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji;
  • Dodatkowe premie oraz świadczenia pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe);
  • Pokrycie kosztów w przypadku relokacji;
  • Całkowity zwrot kosztów dojazdu do pracy (samochód służbowy);
  • Możliwość ciągłego rozwoju oraz udziału w największych konferencjach branżowych (np. w Hamburgu);
  • Możliwość awansu wewnętrznego wraz z rozwojem struktury oraz nowymi projektami firmy;
  • Ambitną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się filii międzynarodowego przedsiębiorstwa.

22 000 - 26 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP