Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Projektant Elektryk
new
Inżynieria
Human & Hunter Professional

Trzebinia
9 000 - 14 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
AutoCAD
prawo jazdy
Microsoft Excel
Mile widziane
See Electrical
DraftSight
Opis stanowiska

Dla kogo rekrutujemy?

Nasz Klient to jeden z liderów znanych na rynku inżynieryjnym, tworzy, modernizuj i dostarcza maszyny i urządzenia dla przemysłu. Realizuje ciekawe projekty zarówno w kraju jak i za granicą, dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wykonywanie przydzielonych prac projektowo-konstrukcyjnych w dziale projektowania elektrycznego. Do twoich obowiązków będzie należeć:

  • Sporządzanie, współuczestniczenie przy opracowywaniu dokumentacji technicznej tj. projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych (technicznych), powykonawczych
  • sporządzanie dokumentacji techniczno-ruchowej urządzeń
  • Sporządzania planów, rysunków i schematów z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania
  • Opracowania opisów, obliczeń technicznych w zakresie wymaganym dla danego zamierzenia projektowego
  • Weryfikacja opracowań, rozwiązań technicznych, wykonywanych przez innych projektantów z działu oraz projektantów zewnętrznych
  • Wykonywanie prac na obiektach (nadzór autorski, projektowy), związanych z budową, nadzorem i uruchamianiem realizowanych rozwiązań technicznych zamieszczonych w opracowanych dokumentacjach technicznych

Wymagania

  • Wyższe techniczne wykształcenie (inż., mgr inż.), preferowane kierunku elektrotechnika
  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi do projektowania typu CAD (Draftsight, AutoCad - mile widziana znajomość SEE Electrical)
  • Znajomość programów specjalistycznych do projektowania branży elektrycznej, automatyki będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość oprogramowania biurowego MS Office
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej, szczególnie w branży elektrycznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do okazjonalnych wyjazdów delegacyjnych krajowych i zagranicznych

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość szkoleń i ciągłego doskonalenia umiejętności
  • Pracę ciekawą i odpowiedzialną
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę
  • Dofinansowanie do karty Medicover Sport i prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci, niespodzianki na święta
  • Cykliczne imprezy integracyjne

Zachęcamy do składania aplikacji poprzez formularz aplikacyjny. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

9 000 - 14 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna