Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Samodzielna Księgowa
Finanse
Human & Hunter Professional

Sosnowiec
6 100 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
PIT
CIT
VAT
Pełna księgowość
Opis stanowiska

Poszukujemy Samodzielnej/ego Księgowej/ego do biura rachunkowego w Sosnowcu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna mi.in za nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz ich kompletnością; kontrolę, dekretowanie i księgowanie dokumentów do ksiąg podatkowych i rachunkowych oraz rejestrów VAT. Dodatkowo, Samodzielna/y Księgowa/y będzie odpowiedzialna za przygotowywanie deklaracji CIT, PIT, VAT, ewidencję środków trwałych oraz za współpracę z instytucjami.

Opis firmy

Naszym Klientem jest doświadczone, nowoczesne i prężnie rozwijające się biuro rachunkowe, zlokalizowane w Sosnowcu. Firma dąży do ciągłego rozwoju i doskonalenia usług, stawiając na najwyższe standardy etyczne i profesjonalne. Ceni sobie rzetelność, dokładność i profesjonalizm.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w pełnej księgowości,
  • Praktyczna znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Optima/Insert,
  • Zdolności analityczne.

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport - częściowo finansowane przez pracodawcę)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, poprzez udział w szkoleniach,
  • Przyjazną atmosferę pracy

6 100 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP