Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Zarządzania Jakością
Inżynieria
Human & Hunter Professional

Siedlce
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
praca w grupie
odpowiedzialność
audyt
Opis stanowiska

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Mamy dla Ciebie propozycję! Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej w województwie mazowieckiem poszukujemy obecnie doświadczonego Specjalisty ds. Zarządzania Jakością.

To ty będziesz odpowiedzialna/y za utrzymanie najwyższych standardów jakości, które są tak kluczowe dla naszej branży.

Opis roli:

Na co dzień będziesz odpowiedzialna/y za monitorowanie i zarządzanie systemem jakości naszej produkcji. Będziesz pracować nad doskonaleniem procesów, identyfikacją problemów i wprowadzaniem kreatywnych rozwiązań. W Twój zakres obowiązków wchodzić będą również regularne audyty jakości i raportowanie wyników do zarządu.

Opis firmy:

Nasza firma jest liderem w branży spożywczej. Od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości produkty. W naszej pracy stawiamy na innowacyjność i profesjonalizm. Dbamy o rozwój naszych pracowników, oferując im szereg możliwości doskonalenia swoich kwalifikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu jakością w branży spożywczej,
  • Wykształcenie wyższe zgodne ze stanowiskiem,
  • Znajomość prawa żywnościowego oraz standardów BRC Foods/ IFS Foods,
  • Umiejętność identyfikacji problemów i znajdowania kreatywnych rozwiązań,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakości,
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne i pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Możliwość samodzielnego kształtowania ścieżki kariery,
  • Doskonalenie umiejętności poprzez szkolenia branżowe i wsparcie merytoryczne,
  • Dla zainteresowanych pakiet relokacyjny,
  • Perspektywa rozwoju w roli audytora ISO 9001,
  • Pracę w zaangażowanym zespole i przyjaznej atmosferze.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania aplikacji za pomocą formularza. Dołącz do nas i pomóż nam podnosić jakość naszych usług na jeszcze wyższy poziom!