Oferty Pracy - Rocket Jobs

Design
Iberion sp. z o.o.

Warszawa
12 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
koncepcje kreatywne
photoshop
Figma
InDesign
Google Workspace
kreatywność
ux
dobra organizacja pracy
Mile widziane
Adobe After Effects
Canva
animacje
Friendly offer
Opis stanowiska

Iberion Sp. z o.o. – największa grupa społecznościowo-mediowa w Polsce, poszukuje Senior Graphic Designera do obsługi graficznej marki Iberion oraz serwisów grupy Iberion.

Jeśli jesteś doświadczonym grafikiem / graficzką, który potrafi zadbać o spójność wszystkich elementów graficznych grupy, tworzyć identyfikację nowych formatów i serwisów w oparciu o brandbook, a dodatkowo dobrze czujesz media internetowe, to zapraszamy na pokład!

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o spójność wszystkich elementów graficznych grupy.
  • Projektowanie layoutów stron internetowych.
  • Projektowanie grafik do publikacji w social mediach grupy.
  • Projektowanie identyfikacji wizualnej nowych kanałów i formatów.
  • Projektowanie materiałów brandowych do druku.
  • Przygotowywanie koncepcji kreatywnych dla klientów grupy.
  • Tworzenie animacji do kanałów YT i nowych formatów wideo.
  • Tworzenie elementów identyfikacji marki do naszego biura, studia wideo i na eventy.
  • Prowadzenie repozytorium materiałów graficznych i animacji.

Nasze wymagania

  • Wszechstronne portfolio zrealizowanych projektów, z naciskiem na digital (grafika i animacja).
  • Kreatywność i odwaga w prezentowaniu pomysłów.
  • Wyczucie estetyki i zmysł plastyczny.
  • Praktyczna znajomość UI/UX.
  • Znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Canva oraz Figma.
  • Umiejętność uporządkowanej pracy w Google Workspace.
  • Umiejętność tworzenia layoutów na potrzeby mediów społecznościowych.
  • Doświadczenie w projektowaniu grafik / animacji do kampanii GDN, Meta, Linkedin.
  • Dobra znajomość aktualnych trendów w projektowaniu materiałów na potrzeby YouTube.
  • Znajomość Adobe XD, After Effects lub innego narzędzia do tworzenia animacji.
  • Znajomość procesu przygotowywania materiałów do druku.
  • Staranność i dokładność.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzowania zadań.

  • Doświadczenie w pracy nad rebrandingiem lub wdrażaniem identyfikacji wizualnej.
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja ze współpracownikami z różnych działów.
  • Znajomość trendów w projektowaniu graficznym i komunikacji wizualnej.
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów scenografii lub elementów wystawienniczych (targi).
  • Praktyczna znajomość Microsoft Powerpoint (przygotowywanie prezentacji na podstawie dostarczonych materiałów).
  • Jeśli chcesz podzielić się z nami swoimi talentami Gallupa / Indeksem Kolby / Enneagramem, to chętnie poznamy Twoje mocne strony :)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej
  • Współpracę z młodym i ambitnym zespołem
  • Szansę budowy wyjątkowej na polskim rynku grupy mediowo-społecznościowej
  • Pracę zgodną z wartościami grupy – bezkompromisowo doceniamy najlepszych
  • Możliwość pracy hybrydowej (w tym z biura w Q22 w centrum Warszawy)
  • Przyjazną atmosferę
  • Brak dress code’u
  • Wynagrodzenie: 12000 - 15000 zł netto
  • Rodzaje umowy – B2B

Rekrutacja

Jak to wygląda w Iberionie? Komunikujemy się jasno i transparentnie – tego samego oczekujemy od Ciebie. Po zakończeniu każdego z etapów, dostaniesz od nas wiadomość, czy spotykamy się w kolejnym etapie.

Warunek konieczny: w aplikacji prosimy o uwzględnienie portfolio (dodanego jako załącznik lub link w cv).

Etapy rekrutacji:

  1. weryfikacja zgłoszeń
  2. rozmowa screeningowa (telefoniczna / online)
  3. krótkie zadanie rekrutacyjne (uwaga: Twój projekt rekrutacyjny wykorzystamy wyłącznie, jeśli Twoja rekrutacja zakończy się podpisaniem umowy o współpracy)
  4. spotkanie w naszym biurze w Warszawie – poznamy się bliżej i najprawdopodobniej na tym etapie uzgodnimy warunki współpracy
  5. podpisanie umowy

O nas

Iberion Sp. z o.o. to największa grupa społecznościowo - mediowa, wydawca takich portali jak goniec.pl, biznesinfo.pl, smakosze.pl, swiatgwiazd.pl, którą co miesiąc odwiedza ponad 12 mln RU (Gemius Mediapanel styczeń 2024). Skupiamy najbardziej zaangażowane społeczności na Facebooku w kluczowych kategoriach: Biznes, Rozrywka, Informacje na Facebooku (Sotrender luty 2024) oraz na Tik Toku.

12 000 - 15 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B