Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista Google Ads
new
Marketing
Ideo Force Sp. z o.o.

6 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 000 - 9 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Google Ads
Google Analytics
data analyst
Facebook Ads
reklamy
excel
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Jesteśmy Ideo Force i zajmujemy się promocją w Internecie. Wywodzimy się z Ideo – Agencji Interaktywnej i Internet Software House, działającej od 1999 roku. W naszej grupie zatrudniamy ponad 330 pasjonatów, a zarazem specjalistów w swoich dziedzinach.

Jeśli interesują Cię technologie internetowe oraz e-marketing mamy dla Ciebie ofertę pracy. Możesz zacząć z nami swoją przygodę z reklamami!

Obecnie rekrutujemy na stanowisko: Specjalista Google Ads

Zakres Obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie długoterminowych strategii oraz harmonogramów dla kampanii w Google Ads, Facebook Ads, Bing Ads, oraz innych systemach reklamowych typu Self-Service.
  • Zakładanie i konfiguracja kont w Google Ads, Facebook Ads, Bing Ads, oraz obsługa innych systemów reklamowych Self-Service.
  • Zaawansowana konfiguracja kampanii reklamowych oraz ich ciągła optymalizacja w celu maksymalizacji efektywności.
  • Regularna analiza wyników, mierzenie skuteczności konwersji oraz przygotowywanie szczegółowych raportów z działań reklamowych przy użyciu narzędzi analitycznych.
  • Aktywne proponowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie reklamy internetowej.
  • Analiza zawartości stron internetowych pod kątem optymalizacji kampanii reklamowych.
  • Efektywne zarządzanie budżetami i kosztami prowadzonych kampanii.

Wymagania:

  • Solidna wiedza na temat technologii internetowych i marketingu online.
  • Doświadczenie w pracy z systemami reklamowymi, takimi jak Google Ads i/lub Facebook Ads.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela.
  • Zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych.
  • Pozytywne nastawienie do pracy i otwartość na rozwój zawodowy.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz inicjatywa w działaniu.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju umiejętności i kompetencji w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów i dofinansowań pracowniczych.
  • Pracę w zespole zarządzanym przez doświadczonych i zaangażowanych liderów.
  • Przyjazną atmosferę pracy, z naciskiem na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Możliwość realizacji projektów dla renomowanych marek.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników.
6 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

5 000 - 9 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP