• Wszystkie ofertyWrocławDesignMotion DesignGraphic Designer / Multimedia Designer
    Graphic Designer / Multimedia Designer
    Design
    IFIRMA S.A.

    IFIRMA S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Adobe After Effects
    Figma
    Adobe Illustrator
    Adobe Photoshop

    Mile widziane

    obsługa kamery

    Opis stanowiska

    Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Polsce. Stworzyliśmy od podstaw pierwszy internetowy program do samodzielnego prowadzenia księgowości dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Jesteśmy również twórcą Firmbee.com – kompleksowego oprogramowania do zarządzania projektami firmowymi opartego na chmurze.

    Do naszego zespołu wideo poszukujemy osoby na stanowisko:

    Graphic Designer / Multimedia designer

    Twoje zadania na tym stanowisku:

    •   tworzenie projektów graficznych na potrzeby zespołu wideo tj. explainery, web animations, filmy, banery,

    •   przygotowywanie storyboardów pod reklamy,

    •   projektowanie kreacji na potrzeby social media (YouTube, LinkedIn, Facebook, Instagram, TikTok),

    •   przygotowywanie miniatur i obróbka zdjęć,

    •   dbanie o spójność materiałów graficznych,

    •   animowanie plansz do filmów i praca na wewnętrznych szablonach After Effects.

    Nasze oczekiwania:

    •   portfolio prezentujące Twoją wiedzę w zakresie ilustracji produktowej, brandingu, animacji,

    •   doświadczenie w tworzeniu grafik do projektów animacyjnych i motion design,

    •   znajomość programów: Figma, Photoshop, After Effects.

    Załącz swoje portfolio.

    Co oferujemy?

    •   stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,

    •   elastyczne godziny pracy (zaczynasz, o której chcesz między 7 a 9),

    •   realny wpływ na rozwój swojego obszaru i firmy,

    •   dużą samodzielność działania i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,

    •   benefity pozapłacowe: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,

    •   bezpłatny parking oraz firmowe rowery do Twojej dyspozycji,

    •   wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez.

    Brzmi dobrze? Aplikuj i dołącz do nas!

    1 966 - 2 846 USD

    Umowa o pracę

    B2B