Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Marketingu Internetowego
Marketing
ifm electronic sp. z o.o.

7 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Facebook Ads
Google Ads
Analytics
Senuto/Ahrefs
Whitepress
Canva
Angielski
Opis stanowiska

Optymalizację i pozycjonowanie stron masz we krwi? Interesujesz się ruchem na stronie internetowej? DO WHAT YOU LOVE. W ifm będziesz pracować nad rozwiązaniami digital marketingu mającymi realny wpływ na pozycję naszej marki w wyszukiwarkach.

Specjalista ds. Marketingu Internetowego - na zastępstwo +/- 2 lata

Co będziesz u nas robić?

  • Tworzyć, prowadzić i optymalizować kampanie Facebook Ads, Google Ads, Linkedin Ads
  • Optymalizować stronę pod kątem SEO – optymalizować treści na stronie i tworzyć nowe,
  • Analizować skuteczność prowadzonych działań i kampanii,
  • Monitorować działania konkurencji,
  • Zarządzać firmową stroną internetową,
  • Współpracować z innymi działami wewnątrz firmy, z agencjami marketingowymi, copywriterami.
  • Tworzyć materiały na Social Media i na potrzeby wewnętrzne firmy...

...ale nie tylko. Nie trzymamy się sztywnych ram. W ifm będziesz mieć możliwość wniesienia własnych pomysłów. Współpracujemy, wymieniamy pomysły i razem osiągamy cele. Nasza firma to miejsce, gdzie każdy głos jest ważny.

Co możesz nam zaoferować?

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych: Facebook, Google - pochwal się swoim success stories!
  • sprawne poruszanie się w narzędziach Facebook Ads, Google Ads i Analytics, Senuto/Ahrefs, Whitepress, Canva,
  • znajomość języka angielskiego (B2 lub wyższy),
  • swoją kreatywność, otwartość, inicjatywę i chęć do pracy.

Czym możemy Cię zachęcić do pracy w ifm?

Każdego roku setki użytkowników wyszukuje treści o tematyce automatyki przemysłowej. Dzięki Tobie klienci szybciej i łatwiej trafią do ifm i otrzymają kompleksowe rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb.

Otrzymasz od nas także:

  • możliwość rozwijania umiejętności języka angielskiego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dostęp do systemu kafeteryjnego w tym karty sportowe,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • dodatkowe benefity pieniężne.

Chętnie spotkamy się z Tobą by Cię poznać i opowiedzieć o naszej firmie, aplikuj już teraz!

7 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP