• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingLATAM Manager / Copywriter z językiem hiszpańskim (LATAM)
    LATAM Manager / Copywriter z językiem hiszpańskim (LATAM)
    new
    Marketing
    iGaming Dragon

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    content marketing

    copywriting

    LATAM

    język hiszpański

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Lokalizacja: zdalnie

    Forma współpracy: Umowa zlecenie / B2B / Umowa o dzieło

    Szukamy osoby do planowania i tworzenia treści w języku hiszpańskim (LATAM). Będziesz zarządzać blogiem, na którym będą publikowane treści z zakresu igamingu i branży bukmacherskiej. Jeśli potrafisz tworzyć zarówno treści marketingowe, jak i sprzedażowe, myślisz strategicznie i umiesz przeprowadzać research – to stanowisko jest dla Ciebie!

    Czego szukamy:

    • Perfekcyjnej znajomości języka hiszpańskiego, najlepiej w wersji latynoamerykańskiej.
    • Znajomości języka polskiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z nami.
    • Doświadczenia w tworzeniu treści po hiszpańsku.
    • Znajomości zasad SEO i doświadczenia w pisaniu zgodnie z wytycznymi SEO.
    • Znajomość branży igamingu i bukmacherskiej będzie dodatkowym atutem.

    Co oferujemy:

    • Wynagrodzenie do negocjacji – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje
    • Pracę w 100% zdalną, z dowolnego miejsca na świecie.
    • Możliwość rozwoju w dynamicznej branży igamingu.
    • Szansę na rozwijanie swoich umiejętności w tworzeniu treści.

    Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, odezwij się – chętnie Cię poznamy!

    WAŻNE: wysyłając zgłoszenie koniecznie załącz do swojego zgłoszenia przykłady Twoich tekstów w języku hiszpańskim (LATAM).