• Wszystkie ofertyGdańskSprzedażPraca w sklepieSprzedawca/Sprzedawczyni (3/4 etatu lub 1/2 etatu), IKEA Retail, Gdańsk
    Sprzedawca/Sprzedawczyni (3/4 etatu lub 1/2 etatu), IKEA Retail, Gdańsk
    Sprzedaż
    IKEA Retail Sp. z o.o.

    Gdańsk
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    empatia

    doradztwo

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Lubisz sprawiać, by nikt nie czuł się gościem w swoim domu? Daj się zaprosić do IKEA i zadbaj o to razem z nami! Do naszego zespołu Sprzedaży szukamy ludzi, którzy lubią pracować z klientami, chętnie uczą się nowych rzeczy i chcą zdobywać wartościowe doświadczenie, które pozwoli im się rozwijać. Tutaj, w sklepie we Gdańsku masz szansę to robić!

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • doradzanie klientom w wyborze odpowiednich mebli i wyposażenia,

    • dbanie o zadowolenie klientów podczas zakupów,

    • uzupełnianie i układanie towaru w miejscach sprzedażowych,

    • udzielanie informacji o dodatkowych usługach IKEA oraz wystawianie dokumentów zakupowych,

    • pomoc w projektowaniu przestrzeni i zabudowy systemowej w planerach IKEA,

    • praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

    O TOBIE:

    • interesujesz się branżą meblarską i aranżacją wnętrz,

    • posiadasz wiedzę z zakresu higienicznego i zdrowego snu, pozwalającą oferować klientom najlepsze dla nich rozwiązania w zakresie doboru odpowiednich pościeli, poduszek, pledów itp.,

    • lubisz pracę z klientami i potrafisz skupić się na ich potrzebach,

    • lubisz, kiedy dużo się dzieje i z łatwością dostosowujesz się do zmian,

    • lubisz wychodzić z inicjatywą,

    • masz głowę otwartą na nową wiedzę,

    • masz gotowość do pracy w wymiarze 3/4 etatu lub 1/2 etatu.

    • dobrze czujesz się w pracy w zespole.

    W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

    • umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,

    • restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 7 złotych,

    • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

    • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

    • kartę Multisport,

    • dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,

    • punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

    • darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

    • przelew, kartę upominkową IKEA lub kartę przedpłaconą na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, urodzenia/przysposobienia/przyjęcia na wychowanie dziecka Pracownika.

    • 26 (zamiast ustawowych 20) dni urlopu na start dla wszystkich, po podpisaniu umowy na czas nieokreślony,

    • dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

    • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

    • prywatny plan emerytalny (PPE),

    • ubezpieczenie na życie (NNW),

    • kredyt 0% na zakupy w IKEA,

    • Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje),

    • grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

    Z kandydatami/-tkami spotykamy się na bieżąco i dopuszczamy zamknięcie procesu rekrutacyjnego wcześniej.

    W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!