• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażKey Account Manager
    Key Account Manager
    Sprzedaż
    In4ge Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    j.angielski
    umiejętności negocjacyjne
    analiza rynku
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    in4ge to spółka z wieloletnim doświadczeniem, należąca do grupy zajmującej się tworzeniem autorskich produktów IT wspierających biznes. Specjalizujemy się w usługach rekrutacyjnych oraz dostarczaniu swoim partnerom biznesowym specjalistów IT oraz całych zespołów projektowych realizujących usługi programistyczne, analityczne, testerskie oraz administracyjne.

    Nasza skuteczność wynika z wieloletniego doświadczenia w branży IT jako dostawca usług i produktów, a przede wszystkim jako zaufany partner biznesowy budujący długotrwałe relacje z firmami na rynku polskim i europejskim. Prowadzimy projekty zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, głównie dla Klientów z sektora finansowego - banków, ubezpieczycieli oraz firm z sektora retail.

    Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy Key Account Managera.

    Rola: Key Account Manager

    Lokalizacja: Warszawa / zdalnie (50:50)

    Poszukujemy proaktywnego i zaangażowanego Key Account Managera do naszego zespołu w Warszawie, który będzie odpowiedzialny/a za wsparcie rozwoju biznesu poprzez aktywne poszukiwanie klientów i działania sprzedażowe. Idealny kandydat posiada doświadczenia zawodowe w sprzedaży rozwiązań outsourcingu IT lub sprzedaży usług rekrutacyjnych.

    CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ/A:

    • Rozwijaniem biznesu poprzez pozyskiwanie nowych Klientów oraz sprzedażą usług outsourcingowych i rekrutacyjnych.
    • Aktywnym poszukiwaniem nowych możliwości i kanałów dotarcia do Klientów.
    • Budową i rozwijaniem relacji biznesowych z nowymi i obecnymi Klientami.
    • Analizą rynku pod kątem potencjału, konkurencji, zagrożeń oraz nowych szans biznesowych.
    • Realizacją założonych celów ilościowych i jakościowych.
    • Wsparciem i inicjowaniem działań z zakresu marketingu sprzedażowego.
    • Tworzeniem raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne dotyczących prowadzonych działań sprzedażowych i operacyjnych.

    SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

    • Posiada minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży, najlepiej nabytego w branży outsourcingowej / rekrutacyjnej IT.
    • Posiada praktyczne doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych i w sprzedaży usług B2B, a ponadto zna terminologię i specyfikę stanowisk oraz usług w obszarze IT.
    • Zna język angielski minimum na poziomie B2, pozwalająca na obsługę klientów anglojęzycznych.
    • Ma wyższe wykształcenie.
    • Ma praktyczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji.
    • Jest proaktywna, zaangażowana i ceni sobie środowisko pracy, na które ma realny wpływ.
    • Ma wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne.

    MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

    • Możliwość rozwoju i współtworzenia procesów oraz struktur powstającego zespołu.
    • Wsparcie doświadczonych ekspertów w swoich dziedzinach.
    • Przyjazną i szanującą kulturę pracy, opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości
    • Dużą samodzielność w działaniu, otwartość na Twoja inicjatywę oraz elastyczne podejście do Twoich potrzeb.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników.
    • Współpracę w oparciu o umowę B2B.
    • Pracę w trybie hybrydowym w Warszawie (50:50), elastyczne godziny pracy.