• Wszystkie ofertyWarszawaFinansePodatkiManager Podatkowy (Systemy IT)
    Manager Podatkowy (Systemy IT)
    Finanse
    In4ge Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    VAT
    CIT
    podatki
    PIT
    systemy IT
    Angielski

    Opis stanowiska

    in4ge to spółka z wieloletnim doświadczeniem, należąca do grupy zajmującej się tworzeniem autorskich produktów IT wspierających biznes. Specjalizujemy się w usługach rekrutacyjnych oraz dostarczaniu swoim partnerom biznesowym specjalistów IT oraz całych zespołów projektowych realizujących usługi programistyczne, analityczne, testerskie oraz administracyjne.

    Nasza skuteczność wynika z wieloletniego doświadczenia w branży IT jako dostawca usług i produktów, a przede wszystkim jako zaufany partner biznesowy budujący długotrwałe relacje z firmami na rynku polskim i europejskim. Prowadzimy projekty zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, głównie dla Klientów z sektora finansowego - banków, ubezpieczycieli oraz firm z sektora retail.

    Twoja rola:

    • Projektowanie i rozwijanie aplikacji, automatyzujących rozliczanie podatków VAT, PIT, CIT.
    • Testowanie oprogramowania i udoskonalanie bieżącej infrastruktury.
    • Kontakt z klientami zainteresowanymi wdrożeniem aplikacji (prezentowanie funkcjonalności, przygotowywanie oferty, tworzenie prezentacji narzędzia).
    • Zapewnienie poprawnej dokumentacji i współpraca z zespołem w celu zarządzania projektem.
    • Współpraca z programistami, testerami, specjalistami ds. baz danych i innymi zespołami w celu zapewnienia skutecznego rozwoju aplikacji.
    • Rozwiązywanie problemów i naprawa błędów, które pojawiają się w aplikacji.
    • Wspieranie i poprawa wydajności aplikacji.

    Poziom wiedzy i kwalifikacje:

    • 5-letnie doświadczenie we wdrażaniu i utrzymywaniu systemów IT (ERP lub raportowe aplikacje podatkowe).
    • Wiedza z obszaru finansów, sprawozdawczości podatkowej lub księgowości.
    • Doświadczenie w rozliczaniu podatków.
    • Znajomość języka angielskiego min. B2
    • Biegła znajomość języka polskiego.
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne.

    Nasza oferta:

    • Możliwość bycia częścią międzynarodowych projektów.
    • Ambitne i rozwojowe projekty.
    • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie wdrożenia.
    • Dostęp do najnowszych technologii.
    • Praca w systemie zdalnym lub hybrydowym, w zależności od projektu.

    Na etapie rozmowy ustalimy wspólnie do którego zespołu możesz dołączyć - gwarantujemy pracę w ciekawych projektach, wsparcie merytoryczne na każdym etapie wdrożenia oraz dostęp do najnowszych technologii.

    *Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz projektu.