• Oferty
  • Wszystkie ofertyJankiSprzedażPrzedstawiciel handlowy
    Przedstawiciel handlowy
    Sprzedaż
    In4ge Sp. z o. o.

    Janki
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Umiejętnosci negocjacyjne
    Ms office
    komunikatywność
    sprzedaż
    prawo jazdy

    Opis stanowiska

     in4ge to spółka z wieloletnim doświadczeniem, należąca do grupy zajmującej się tworzeniem autorskich produktów IT wspierających biznes. Specjalizujemy się w usługach rekrutacyjnych oraz dostarczaniu swoim partnerom biznesowym specjalistów IT oraz całych zespołów projektowych realizujących usługi programistyczne, analityczne, testerskie oraz administracyjne.

    Nasza skuteczność wynika z wieloletniego doświadczenia w branży IT jako dostawca usług i produktów, a przede wszystkim jako zaufany partner biznesowy budujący długotrwałe relacje z firmami na rynku polskim i europejskim. Prowadzimy projekty zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, głównie dla Klientów z sektora finansowego - banków, ubezpieczycieli oraz firm z sektora retail.

    Dla naszego Klienta poszukujemy energicznego i zmotywowanego Przedstawiciela Handlowego, który dołączy do zespołu. Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z istniejącymi partnerami biznesowymi. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym elementem zespołu sprzedażowego i będzie miała realny wpływ na rozwój naszej firmy.

    Obowiązki:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie bazy klientów.
    • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami.
    • Prezentacja produktów/usług oraz przygotowywanie ofert handlowych.
    • Negocjowanie warunków sprzedaży i finalizowanie umów.
    • Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji.
    • Regularne raportowanie wyników sprzedaży i postępów w realizacji celów.
    • Udział w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych.
    • Opracowywanie i realizacja planów sprzedażowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
    • Wysoka motywacja i nastawienie na realizację celów sprzedażowych.
    • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych.
    • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
    • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych.
    • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży.
    • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego).
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
    • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole.
    • Szkolenia i wsparcie merytoryczne.
    • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wsparciu i współpracy