Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Copywriter z językiem niemieckim
new
Marketing
INDIGO NAILS sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
seo
odpowiedzialność
Lekkie pióro
niemiecki
Mile widziane
SoMe
Brand24
NapoleonCat
SentiOne
Jira
Confluence
Opis stanowiska

O rekrutacji

Indigo to polska marka kosmetyczna, która w przeciągu kilku lat szturmem podbiła polski rynek oraz stała się popularna w Europie, Australii oraz Afryce Południowej.

Jeśli chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku, Indigo będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

🎯 Zakres obowiązków:

  • Redagowanie tekstów oraz artykułów na potrzeby publikacji branżowych, serwisów www, blogi
  • Tworzenie opisów do publikacji w social media