• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażKrajowy manager sprzedaży
    Krajowy manager sprzedaży
    Sprzedaż
    Indoor Media Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    reklamy

    skuteczna komunikacja

    analiza

    marketing

    Opis stanowiska

    O firmie:

    Operator reklamowy Indoor Media Sp. z o.o. zaprasza do współpracy doświadczonego managera sprzedaży do organizacji sprzedaży reklamy na własnych cyfrowych nośnikach reklamowych.

    Indoor Media rozwija sieć własnych ekranów reklamowych i planuje w ciągu roku stać się liderem jednego z segmentów reklamy wewnętrznej w Polsce.

    Firma planuje dalszą rozbudowę portfolio usług reklamowych i aktywne wejście na rynek europejski.

    Zakres obowiązków:

    - B2B – sprzedaż reklamy na własnych cyfrowych nośnikach reklamowych, realizacja pierwszych transakcji firmy na rynku polskim;

    - Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami, zdolność budowania trwałych i pozytywnych relacji biznesowych;

    - udział w tworzeniu oraz organizowaniu całego etapu sprzedażowego B2B: zarządzanie procesem sprzedaży, poprzez poszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych , prowadzenie spotkań i negocjacji, obsługa zastrzeżeń, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji;

    - budowanie zespołu sprzedażowego i realizacja miesięcznych KPI w zakresie wolumenu sprzedaży;

    - śledzenie trendów rynkowych i analiza konkurencji.

    - raportowanie procesu sprzedaży

    Wymagania:

    - doświadczenie w efektywnym prowadzeniu projektów oraz skuteczność w ich zamykaniu, projekty z wysokim czekiem i długim cyklem transakcyjnym;

    - masz co najmniej 5-letnie doświadczenie w sprzedaży reklam po stronie dużego operatora reklamowego lub dużej agencji reklamowej;

    - umiejętności nawiązywania relacji biznesowych, nastawienie na realizację uzgodnionych celów ( KPI)

    - znajomość krajowego rynku reklamowego, doświadczenie w pracy z mediami reklamowymi / agencjami reklamowymi / reklamodawcami (znajomość i zrozumienie zasad rynku reklamowego, specyfiki reklamy OOH / DOOH, funkcjonowania agencji reklamowych).

    - ugruntowane kontakty i powiązania na rynku reklamowym będą znaczącym atutem;

    - Znajomość języka angielskiego B2

    Warunki:

    - elastyczny czas pracy

    - dodatkowy system premiowy/prowizyjny ( uzależniony od zrealizowanego KPI)

    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B: 15 000 - 20 000 zł brutto

    - duża swoboda działania

    - możliwość rozwoju zawodowego