Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Executive
new
Sprzedaż
Infinit

Infinit
8 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
9 000 - 13 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
polski
sprzedaż B2B
branża motoryzacyjna
Angielski
sprzedaż
Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Witamy w Infinit, gdzie bankowość biznesowa spotyka się z innowacjami. Jako pionowe rozwiązanie bankowe dla MŚP wykorzystujemy usługi biznesowe oparte na sztucznej inteligencji. Naszą misją jest uproszczenie procesu finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w całej Europie, umożliwiając im rozwój i wzrost.

Utworzona w 2023 r. firma Infinit działa obecnie w sześciu krajach, zatrudniając zróżnicowany zespół około osiemdziesięciu pracowników reprezentujących różne narodowości. Pierwsza wersja platformy jest przeznaczona dla dealerów samochodowych i wspiera ich rozwój poprzez pozyskiwanie, ustalanie cen i oferty finansowania.

Dołącz do nas w Infinit, gdzie rewolucjonizujemy finansowanie biznesu, pozytywnie wpływamy na europejską gospodarkę i wyruszamy w podróż wzrostu i innowacji Twoja przygoda zaczyna się tutaj!

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tej roli?

  • Doświadczenie: Posiadasz 1-3 lata doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą B2B lub zakupami oraz dowolną wiedzę lub doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się: lubisz wyzwania, potrafisz dostosowywać się do nowych warunków i szybko osiągasz doskonałe wyniki w pracy.
  • Wysoka wydajność: Masz na swoim koncie wybitne sukcesy akademickie, najlepiej w dziedzinie inżynierii, administracji biznesowej, finansów lub pokrewnej dziedzinie.
  • Proaktywność: Potrafisz wziąć na siebie znaczną odpowiedzialność i rozwijać się w szybko zmieniających się okolicznościach.
  • Zorientowanie na wyniki: Podejmujesz działania, gdy widzisz możliwość wprowadzenia zmian.
  • Analityczność i dbałość o szczegóły: Potrafisz skupić się na najdrobniejszych szczegółach trudnego zadania, jednocześnie łącząc każdy z nich z całym projektem.
  • Gracz zespołowy: Żadne zadanie nie jest zbyt małe lub zbyt duże. Jesteś chętny do pomocy w razie potrzeby, masz otwarty umysł i chcesz współpracować z ludźmi z różnych krajów.
  • Wymagania językowe: Polski i angielski.

Co czeka Cię w pracy w Infinit?

  • Inspirująca misja: Naszym celem jest zrewolucjonizowanie finansowania biznesu i wywarcie pozytywnego wpływu na europejską gospodarkę. Twoja praca w Infinit będzie miała trwały wpływ na firmy i społeczności.
  • Zróżnicowany i inkluzywny zespół: Dołącz do dynamicznego i międzynarodowego zespołu ponad 7 narodowości. Będziesz miał okazję pracować z doświadczonymi profesjonalistami z całego świata, tworząc bogate środowisko do nauki.
  • Elastyczność i odpowiedzialność: ufamy naszemu zespołowi i jesteśmy zorientowani na cele.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i opcje na akcje. Oferujemy bardzo konkurencyjne wynagrodzenie i opcje na akcje, ponieważ budujemy to razem.
  • Dzień wolny w dniu urodzin, który świętujemy razem z Tobą
  • Wspólny czas wysokiej jakości: Wspieramy poczucie wspólnoty poprzez wspólne spędzanie czasu.
  • Zdrowie i dobre samopoczucie: Twoje zdrowie jest dla nas ważne. Będziesz mieć dostęp do najwyższej jakości ubezpieczenia medycznego i mentalnego.
  • Czas wolny: Ciesz się elastycznością w zakresie czasu wolnego.

Różnorodność i integracja

Infinit promuje kulturę integracyjną, która dąży do równości i ceni różne perspektywy. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą równych szans i bierzemy pod uwagę wszystkich wykwalifikowanych kandydatów do pracy bez względu na rasę, kolor skóry, religię, wiek, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność, status weterana lub jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Strona internetowa: https://www.infinit.com/

9 000 - 13 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

8 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP