• Wszystkie ofertyJózefówInżynieriaProjektowanieMłodszy projektant instalacji elektrycznych niskoprądowych
    Młodszy projektant instalacji elektrycznych niskoprądowych
    new
    Inżynieria
    InGas sp. z o.o.

    2 461 - 3 626 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    prawo jazdy
    pomysłowość
    Ms office
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Jesteśmy jest jedną z wiodących firm w sektorze zabezpieczeń przeciwpożarowych. Od 30 lat projektujemy i budujemy systemy najwyższej jakości na terenie całego kraju. Wśród naszych klientów jest wiele znanych firm z sektora prywatnego, a także publicznego. Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych specjalistów w dziedzinie systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych (instalacje sygnalizacji pożarowej, stałe urządzenia gaśnicze, dźwiękowe systemy ostrzegawcze). Więcej informacji znajdziesz na stronie www.ingas.pl

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy/a Projektant/ka Systemów Bezpieczeństwa

    Twój zakres obowiązków:

    • Wykonywanie projektów systemów bezpieczeństwa pożarowego (instalacji sygnalizacji pożarowej, dźwiękowych systemów ostrzegawczych, instalacji gaśniczych);
    • Udział w wizjach lokalnych;
    • Współpraca z projektantami branżowymi;
    • Współpraca z przedstawicielami inwestora;
    • Reprezentowanie firmy na spotkaniach koordynacyjnych;
    • Sporządzanie dokumentacji powykonawczych;
    • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań;
    •  Merytoryczne wsparcie innych działów w zakresie zagadnień technicznych.

    Nasze wymagania:

    • Ukończone (lub w trakcie realizacji) wyższe studia techniczne (inżynieria systemów bezpieczeństwa, elektrotechnika, inżynieria środowiska, inżynieria bezpieczeństwa pożarowego lub pokrewne);
    • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD);
    • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel);
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
    • Zaangażowanie i dokładność;
    • Chęć rozwoju i nauki.

    To oferujemy:

    • Pracę w zespole pod okiem doświadczonych projektantów;
    • Szkolenia - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
    • Pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej;
    • Uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych dla dużych i znanych organizacji;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
    • Pakiet benefitów oraz możliwość przystąpienia do opieki medycznej i do grupowego ubezpieczenia;
    • Elastyczny czas pracy;
    • Możliwość awansu;
    • Pozytywną, niekorporacyjną atmosferę pracy;
    • Bezpłatny parking.

    Benefity:

    • system premii;
    • dofinansowanie wypoczynku;
    • dofinansowanie szkoleń i kursów;
    • elastyczny czas pracy;
    • kawa/ herbata.
    2 461 - 3 626 USD