Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Test Engineer
Inżynieria
INGgreen sp. z o.o.

Opole
10 000 - 15 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
prawo jazdy
Inżynieria samochodowa
inżynieria mechaniczna
Angielski
branża motoryzacyjna
Mile widziane
niemiecki
Opis stanowiska

INGgreen to nowoczesna i młoda firma, której pracownicy tworzą silny i zgrany zespół.

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie/Sprawdzanie systemów wspomagania kierowcy opartych na wykorzystaniu kamer i radarów.
  • Testowanie zgodności pojazdów z istniejącymi normami (np. NCAP) w warunkach drogowych i na torach testowych.
  • Instalacja i testowanie/sprawdzanie technologii pomiarowych.
  • Obsługa wyposażenia technicznego i robotyki poprzez programowanie, konfigurację platform self-driving oraz sterowanie robotyką.
  • Dokumentacja, analiza i ewaluacja zgromadzonych danych.
  • Udział w regularnych spotkaniach zespołu koordynującego i kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii samochodowej, inżynierii elektrycznej, informatyki, mechatroniki, inżynierii mechanicznej lub ściśle z tym powiązane.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (anglojęzyczna dokumentacja projektów). Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkową zaletą.
  • Prawo jazdy kategorii B i przynajmniej 5 lat doświadczenia jako kierowca.
  • Wskazane jest również doświadczenie w branży motoryzacyjnej, szczególnie w zakresie systemów wspomagania kierowcy, zdobyte w trakcie studiów lub po ich ukończeniu.
  • Mile widziana będzie znajomość języków programowania takich jak perl, C# i CAPL.
  • Gotowość do podróży służbowych i okazjonalnych nocnych zmian (lub pracy w godzinach wieczornych), jeśli specyfika testu będzie tego wymagała.

Benefity:

  • Oferujemy pracę nad projektami znanych producentów z branży motoryzacyjnej i wkład w rozwój technologii takich jak autonomiczna jazda.
  • Aby rozwijać wymagane umiejętności u naszych pracowników i umożliwić im rozwój kariery w naszej firmie, oferujemy różnorodne kursy i szkolenia.
  • W ramach ubezpieczenia grupowego korzystamy z oferty towarzystwa PZU, który zapewnia nam również opiekę medyczną.
10 000 - 15 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP