Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Marketing specialist
Marketing
InnoMED Justyna uman-ntuk

Kraków
4 800 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Google Analytics
Mile widziane
Google Ads
Facebook Ads
Opis stanowiska

Junior Performance Specialist w agencji marketingowej pracującej na rynku medycznym (gabinety / kliniki / produkty i usługi dla lekarzy i farmaceutów).

>>>Praca stacjonarna Kraków

>>>Dla osób do 26 roku życia, z aktywnym statusem studenta

O stanowisku:

Na tym stanowisku będziesz się zajmować tworzeniem i optymalizacją kampanii reklamowych w systemach Google Ads i Facebook Ads. Twoją rolą będzie monitorowanie kampanii, poprawa ich parametrów i dowożenie celów ustalonych z klientami.

Wymagamy na tym stanowisku umiejętności analitycznego myślenia, łączenia faktów i wnioskowania.

Będziesz otrzymywać informacje od markertów obsługujących danych klientów z najważniejszymi elementami kampanii (nasz wewnętrzny dokument Karta ogólna kampanii), ale Twoim zadaniem będzie przemyśleć dany temat i zaproponować typy kampanii / zasady ich ustawienia, aby osiągnąć zakładany cel. Oczywiście, nie od pierwszego dnia pracy :)

Za osiąganie celów, po okresie próbnym 3 miesięce, przysługuje Ci miesięczna premia do 700 zł

Współpraca z innymi osobami w zespole

  • Będziesz otrzymywać grafiki i copy od marketera, a także karty kampanii, w których marketer opisze co i jak masz wypromować.
  • Będziesz otrzymywać feedback na temat skuteczności wybranych działań od klientów od Key Account Managera.
  • Z przełożoną będziesz widywać się codziennie na spotkaniach daily, w czasie których możesz poruszać bieżące tematy / problemy / propozycje kluczowych zmian w kampaniach.

Wdrożenie na stanowisko

Zakładamy, że Twoja wiedza jest bardzo mała lub jej nie masz, więc musimy Cię wszystkiego nauczyć. Zaczniesz od wykonania kursów na naszej wewnętrznej platformie e-learningowej na temat zasad pracy w firmie, korzystania z różnych narzędzi itp. Będziesz miał do wykonania branżowe kursy z zakresu FacebookAds i Google Ads.

Jesteśmy agencją, a więc tu zawsze jest co robić :) Nie prowadzimy wdrożenia, gdzie przez 3 miesiące nie masz do czynienia z platformami reklamowymi. U nas już w pierwszym tygodniu otrzymujesz swoje projekty, które monitorujesz. W pierwszym etapie dostajesz bardzo konkretne wytyczne i realizujesz zadania w małych partiach z codziennym (kilkukrotnym) kontaktem z przełożoną. Gdy pokażesz, że już ogarniasz ten temat, to przechodzimy do bardziej zaawansowanych elementów lub bardziej samodzielnej pracy. Docelowo Twoja praca będzie w dużej części wymagała Twojego proaktywnego i krytycznego oceniania stanu kampanii i synaglizownania, jeśli potrzebujesz pomocy / podjęcia decyzji na temat jej dalszego biegu. Przygotuj się na to, że dużo rzeczy będziesz raportować / uzupełniać w tabelkach / programie do zarządzania projekatmi - musimy mieć pewność, że konta naszych klientów są pod dobrą opieką.

Oferujemy:

  1. Naukę 1:1 z przełożoną, o bardzo dużej wiedzy na temat kampanii i systemów reklamowych, czyli możliwość zdobycia ogromu wiedzy
  2. Możliwość włączenia się w prace strategiczne - możesz analizować wyniki i proponować kształt kampanii, a nie tylko cały dzień klikać jedną tabelkę w Google Ads.
  3. Integracje 3-4 razy do roku (kurs gotowania, paintball, gokarty, quizz game - u nas zawsze dzieje się coś fajnego)
  4. Premię za robienie dobrej roboty :)
  5. Niezależność w pracy (po okresie wdrożenia)
  6. Stabilność zatrudnienia z możliwością przejścia na umowę o pracę (szukamy kogoś na długo, nie na 8 miesięcy!)
  7. Prace w ergonomicznym środowisku (biurka z regulacją / stojace, ergonomiczne fotele)

Oczekujemy:

  1. Odpowiedzialności - jeśli widzisz problemy w kampanii, to sygnalizujesz, że potrzebujesz pomocy lub przychodzisz z gotowym rozwiązaniem. To Twoja rola, by o nie dbać, nie możemy wydawać nierozsądnie budżetu klientów.
  2. Umiejętności łączenia faktów i wyciągania wniosków - pokażemy Ci na jakie parametry patrzeć, co one oznaczają, jakie wartości dla nich nas cieszą, ale to Twoją rolą będzie zastanowić się, co to oznacza w praktyce i na jakie Twoje działania ma się przełożyć.
  3. Chęci do nauki i włożenia pracy w to, by zdobyć nową wiedzę — Przychodzisz do nas na stanowisko juniorskie, na którym chcemy pomóc Ci zdobyć wiedzę ekspercką. Będzie nas to kosztowało dużo czasu i zaangażowania. Tego samego oczekujemy od Ciebie. Każdego tygodnia nauczysz się czegoś nowego a każdego miesiąca okaże się, że systemy tak się zmieniły, że inaczej musimy prowadzić kampanie. Jeśli taki system pracy to coś, dla Ciebie - zapraszamy :)
  4. Statusu studenta (poniżej 26 roku życia)
  5. Pracy stacjonarnej z możliwością pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu po zakończeniu okresu próbnego.

O firmie:

Jako Solutio Medica pracujemy z topowymi gabinetami i klinikami medycznymi. Pozyskujemy dla nich pacjentów. Posiadamy także własne produkty - kursy online dla profesjonalistów medycznych. Od 2015 roku budujemy swoją obecność na rynku i mamy ten komfort, że już sami możemy wybierać klientów, z którymi chcemy pracować. Jako ludzie staramy się sobie pomagać i się wspierać, ale stawiamy sobie ambitne cele. To napędza wszystkich nas!

UWAGA!

Jeśli miałeś wcześniej styczność z reklamami i masz doświadczenie - napisz to wysyłając CV.

4 800 - 5 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ