Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketing Manager
Marketing
Innovation Software

6 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
6 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Angielski
seo
Canva
Mile widziane
Google Ads
Google Analytics
HubSpot
Figma
Opis stanowiska

O NAS:

Innovation Software to 40+ osobowy Software House specjalizujący się w opiece i rozwoju, a także budowie od podstaw zaawansowanych rozwiązań IT. Pracujemy zarówno z Klientami(-kami) z Polski, jak i z zagranicy… i stale się rozwijamy! Szukasz 100% zdalnej pracy, w której będziesz mógł/mogła wykorzystać swoje doświadczenie oraz realizować ciekawe zadania dla Klientów(-ek) z różnych branż? Lubisz uczyć się nowych rzeczy i wdrażać je w praktyce, a także dzielić swoją wiedzą z innymi Członkami/Członkiniami Zespołu? Zapraszamy do Innovation!

W IS cenimy elastyczność i samodzielność. Nie znajdziesz u nas korpo-praktyk jak spotkanioza, micromanagement czy monotonne procesy. Pracujemy w pełni zdalnie, a godziny współpracy możesz dostosować pod siebie. Naszym Współpracownikom(-czkom) chcemy zapewniać stałą możliwość rozwoju - jeżeli czujesz, że dany projekt Ci tego nie zapewnia, możesz go zmienić. Ważna jest dla nas sprawna komunikacja i dobre relacje. Jesteśmy dla siebie pomocni, każdy jest u Nas traktowany równo i z szacunkiem, niezależnie czy jesteś Juniorem(-ką), Seniorem(-ką) czy Managerem(-ką).

OPIS STANOWISKA:

Do naszego zespołu szukamy Marketing Managera(-ki), który(-a) podejmie się planowania naszych działań marketingowych i wdrażania ich w życie. Jeżeli jesteś osobą, która naprawdę chce się rozwijać, lubi wychodzić z własną inicjatywą i umie podchodzić strategicznie do działań marketingowych - dogadamy się ;)

Jaka będzie Twoja rola?

  • strategiczne planowanie działań marketingowych naszej firmy we współpracy z CEO - Grześkiem
  • szukanie potencjalnych kanałów dotarcia do naszej grupy docelowej oraz form dystrybucji treści
  • planowanie, zarządzanie i optymalizacja budżetu marketingowego
  • bieżąca analiza skuteczności podejmowanych działań marketingowych na podstawie twardych danych i wskaźników
  • przygotowywanie i redagowanie treści na naszą stronę, social media, bloga oraz inne kanały dotarcia do grupy docelowej
  • współpraca z naszym 2-osobowym zespołem sprzedażowym oraz UX/UI designerem(-ką)

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • zajawka do marketingu oraz chęć dalszego rozwoju
  • strategiczne podejście do podejmowanych działań oraz oceny ich skuteczności
  • analityczne myślenie
  • znajomość metryk i wskaźników marketingowych
  • przynajmniej podstawowa wiedza nt. SEO
  • obeznanie w narzędziach wspierających marketing oraz organizację pracy, np. Google Analytics, Canva, Figma, Trello, HubSpot lub inne
  • chęć nauki oraz podejmowania własnej inicjatywy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

OFERUJEMY:

Co dostaniesz w zamian?

  • pracę w 100% zdalną, elastyczną, z dowolnego miejsca - możesz dostosować tryb pracy pod siebie i nie ma problemu, jeżeli w ciągu dnia musisz wyjść załatwić swoje prywatne sprawy
  • współpraca w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie
  • podwyżkę zaraz po okresie próbnym (3 miesiące), a następnie co roku
  • płatne dni wolne
  • otwartość na Twoje pomysły i inicjatywy - widzisz, że można coś zrobić lepiej? chętnie wdrożymy to w życie - nie mamy skamieniałych procesów
  • możliwość rozwoju w obszarze szeroko pojętego marketingu
  • brak długich spotkań online (tzw. spotkaniozy) i calli, które mogłyby być mailem ;)
  • stabilność zatrudnienia i jasne zasady współpracy
  • dobra atmosfera - traktujemy się wszyscy na równi, akceptujemy popełnianie błędów i wspólnie się na nich uczymy
  • sprzęt - możesz pracować na swoim lub dostaniesz od nas wszystkie potrzebne narzędzia - w zależności od Twoich preferencji i potrzeb
  • dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
  • budżet szkoleniowy

REKRUTACJA:

Proces rekrutacyjny

  1. Przesłanie CV za pomocą formularza. Nasza HR Managerka - Milena - zapozna się z Twoją aplikacją oraz wróci do Ciebie z informacją zwrotną.
  2. Krótki interview z Rekruterką - Mileną. Po zapoznaniu się z Twoją aplikacją, zaprosimy Cię na krótką, luźną rozmowę online (około 30 minut) na Google Meets. Chcemy Cię lepiej poznać, opowiedzieć o IS oraz porozmawiać o obustronnych oczekiwaniach.
  3. Zadanie rekrutacyjne. Do wykonania asynchronicznie, w dogodnym dla Ciebie czasie. Chcemy sprawdzić Twoje umiejętności praktyczne na podstawie zadania powiązanego stricte z tym, za co będziesz u Nas odpowiedzialny(-a).
  4. Rozmowa z naszym CEO - Grzegorzem. Przed podjęciem współpracy Grzegorz również chciałby Cię poznać oraz omówić wykonane przez Ciebie zadanie :)
  5. Witamy w Innovation!

Wygląda ciekawie? Nie czekaj, APLIKUJ!

6 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UZ