Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy specjalista ds. DJI Enterprise
Sales
INNPRO Robert Błędowski

Warszawa
4 600 - 4 900 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
prawo jazdy
komunikatywność
Microsoft Office
Opis stanowiska

Wybór odpowiedniego miejsca pracy jest ważną decyzją każdego z nas, dlatego aby ułatwić Ci decyzję chcemy przekazać Ci trochę informacji o nas samych oraz o tym jak się u nas pracuje. Kim jesteśmy?

Mówiąc w dużym skrócie, jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii. Jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem dronów marki DJI. Zajmujemy się dystrybucją dronów przemysłowych serii DJI Enterprise, DJI Agriculture i DJI Delivery przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych w dziedzinie geodezji, bezpieczeństwa publicznego, energetyce, rolnictwie i logistyce.

Z racji tego, że firma DJI jest potentatem na rynku dronów istnieje spora szansa, że spotkałeś/aś się już z naszymi produktami. Jeśli jednak nie wiesz nic o DJI Enterprise, zajrzyj koniecznie na naszą stronę (enterprise.dji-ars.pl), gdzie dowiesz się wszystkiego o marce DJI i produktach specjalistycznych.

Kogo poszukujemy?

Nasza firma poszukuje osoby na stanowisko młodszy specjalista ds. Enterprise do naszego biura w Warszawie. Młodszy specjalista ma za zadanie głównie pomoc w codziennych obowiązkach tj. przygotowywanie ofert dla kontrahentów, przygotowywanie zestawień, pomoc podczas targów branżowych, organizowanie spotkań i prezentacji produktów, zakładanie indeksów produktów na platformie B2B, wprowadzanie zamówień do systemu. W dalszym etapie rozwoju jest to również np. kontakt z klientem. oraz poszukiwanie nowych produktów które mogłyby rozbudować naszą ofertę.

Znajomość produktów z segmentu DJI Enterprise będzie nieocenioną zaletą, jeśli jednak nasze produkty są Ci obce, ale sumiennie podchodzisz do swoich obowiązków i dobrze czujesz się w świecie nowych technologii, to wszystkiego Cię nauczymy!

🤓Młodszy specjalista ds. DJI Enterprise

📍Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami w zakresie obsługi bieżących zamówień
  • wysyłanie I odbieranie przesyłek
  • obsługa zapytań e-mailowych
  • przygotowywanie zestawień, materiałów i informacji dla działu
  • pomoc przy bieżących projektach
  • współpraca i komunikacja ze wszystkimi działami w firmie.
  • zadania powierzone przez specjalistów związane z pracą biura.

Nasze wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na poziomie umożliwiającym samodzielną pracę
  • dokładność i sumienność,
  • umiejętność dopasowywania się do zmian,
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • dyspozycyjność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • stabilną pracę z jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek branży dronów specjalistycznych
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze
  • przyjazna atmosfera w młodym zespole
  • kursy i szkolenia dostosowane do potrzeb stanowiska
  • dostęp do najnowszych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system premiowy
4 600 - 4 900 PLN

Brutto miesięcznie - UoP