• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławSEOStaż Content SEO Specialist
    Staż Content SEO Specialist
    new
    SEO
    Insightland

    Insightland

    Wrocław
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    Mile widziane

    SEO
    marketing
    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Cześć, tu Insightland!

    Specjalizujemy się w planowaniu i wdrażaniu strategii SEO dla platform e-commerce z sektora fashion, beauty i nie tylko. Pracujemy dla renomowanych marek takich jak New Balance, Tatuum, Medicine, DeeZee czy Nice To Fit You, oferując kompleksowe usługi w zakresie optymalizacji i analizy danych contentowych.

    Obecnie poszukujemy osoby, która chcą rozpocząć swoją karierę w dziedzinie SEO, na Staż Content SEO Specialist.

    Co Cię czeka na naszym stażu?

    W ramach stażu, razem z cenionymi specjalistami, będziesz pracować nad planowaniem strategii link buildingowych i contentowych. Zdobędziesz umiejętności i praktyczną wiedzę, której nie znajdziesz w podręcznikach oraz doświadczenie w pracy nad realnymi projektami.

    Nauczymy Cię:

    • tworzenia wysokiej jakości contentu przy użyciu narzędzi AI, zgodnie ze standardami SEO,
    • skutecznej współpracy z profesjonalnymi copywriterami,
    • planowania strategii link buildingowych i pozyskiwania wartościowych linków,
    • zrozumienia jak działają wyszukiwarki i tworzenia wysoko pozycjonowanych treści,
    • optymalizowania treści na stronach internetowych i analizowania słów kluczowych, aby witryny były bardziej widoczne dla użytkowników i wyszukiwarek,
    • korzystania z Google Analytics, Google Search Console i innych narzędzi SEO.

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

    • lubisz tworzyć, czytać i analizować treści,
    • interesujesz się marketingiem internetowym, strategiami SEO i optymalizacją,
    • chcesz się rozwijać, poszerzać wiedzę i umiejętności,
    • jasno i skutecznie się komunikujesz,
    • cechuje Cię odpowiedzialność, skrupulatność i dokładność,
    • bardzo dobrze znasz język polski i angielski.

    Jeżeli masz jakieś doświadczenie z dużymi modelami językowymi, będzie to dodatkowy plus :))

    Co zyskasz:

    • możliwość zdobywania wiedzy na temat content SEO i link buildingu w rozwijającej się firmie,
    • wsparcie specjalistów i ekspertów na każdym etapie Twojej pracy,
    • możliwość uczestniczenia w pracy nad realnymi projektami znanych brandów,
    • przestrzeń do realizacji własnych pomysłów oraz popełniania błędów – to część nauki.

    Dodatkowe informacje:

    • pracujemy stacjonarnie w nowoczesnym biurze z widokiem wprost na wrocławski Rynek,
    • godziny pracy są elastyczne i dostosujemy je do Twojego planu zajęć na uczelni,
    • staż jest bezpłatny, i możesz zrealizować go w ramach praktyk studenckich - liczbę godzin dostosujemy do wymagań na Twoim kierunku,
    • jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy, przewidujemy możliwość dłuższego zatrudnienia.

    Brzmi dobrze? Aplikuj!