• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingFounders' Associate
    Founders' Associate
    Marketing
    inStreamly

    inStreamly

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    social media

    marketing

    Mile widziane

    esport

    gaming

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    inStreamly, wykorzystując autorską technologię, umożliwia twórcom internetowym zarabianie na swojej pasji, a jednocześnie wprowadza marki w świat gamingu. Zapewniamy zasięg poprzez automatyzację dostarczania treści promujących markę do potencjalnych konsumentów z pokolenia Z i graczy za pośrednictwem tysięcy streamerów.

    Do tej pory współpracowaliśmy z 150 tysiącami streamerów na 15 rynkach. Prowadziliśmy kampanie dla ponad 150 marek, takich jak Netflix, Samsung, Ubisoft czy Disney. Zespół inStreamly tworzył wielokrotnie nagradzane projekty, które pokazują, że nowoczesne podejście do marketingu w świecie cyfrowym może przynosić imponujące rezultaty.

    Sprawdź nasze realizacje, aby przekonać się, co robimy: case studies.

    Obecnie, w związku z wieloma nowymi projektami, szukamy osoby na stanowisko:

    Founders’ Associate

    Poszukujemy osoby, która będzie pełnić rolę prawej ręki founderów, wspierając ich w researchu, budowaniu marki osobistej i nawiązywaniu relacji z kluczowymi partnerami. Będziesz mieć możliwość kształtowania procesów strategicznych i wglądu w to, jak buduje się startup. Szukamy kogoś z zacięciem i tłem marketingowym.

    Czego oczekujemy?

    • Samodzielności i proaktywności – chcemy Cię wspierać, a nie stać nad głową.
    • Komunikatywności i umiejętności rozmawiania, a także pisania z ludźmi – Twoje obowiązki w dużej mierze będą opierać się na kontaktach z innymi ludźmi.
    • Dobrej organizacji pracy – pilnowanie konwersacji, zadań, raportowanie, trzymanie terminów. Chcemy móc na Tobie polegać, bo reprezentujesz nas "na zewnątrz".
    • Analitycznego zacięcia z chęcią do szukania nowych rozwiązań – będziesz się zajmować researchem, analizą wyników, wyciąganiem wniosków, szukaniem i proponowaniem usprawnień.
    • Znajomości języka angielskiego na wysokim poziomie (B2/C1+).

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy – to Ty planujesz swój czas!
    • W pełni zdalną pracę w innowacyjnym i międzynarodowym środowisku - możesz łączyć pracę ze studiami.
    • Pracę opartą na zadaniach asynchronicznych - bez Slacka i niekończących się wewnętrznych e-maili.
    • ESOP dla pracowników
    • Prywatną opiekę medyczną i wsparcie psychologiczne.
    • Udział w spotkaniach offline – mimo że praca jest w 100% zdalna, ważne jest, aby od czasu do czasu móc się spotkać i porozmawiać na żywo.
    • Nielimitowane dni urlopu – dbamy o naszych członków zespołu i ufamy im.
    • Współpracę z doświadczonym zespołem founderów: https://instreamly.com/pl/about/
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie budowania startupu odnoszącego sukces.
    • Możliwość rozwoju kompetencji w innowacyjnym środowisku, które tworzą specjaliści z branży gamingu, esportu i streamingu.

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wziąć udział w tworzeniu przyszłości gamingu, aplikuj teraz!