Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Programista maszyn CNC
Inżynieria
INTER-DIAMENT

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
CAD/CAM
analityczne myślenie
praca w grupie
Mile widziane
SolidWorks
dobra organizacja pracy
samodzielność
Opis stanowiska

O nas

Lider na rynku narzędzi ściernych. Produkcja konwencjonalnych narzędzi ściernych jak również nowoczesnych, wysokowydajnych ściernic na bazie materiałów supertwardych pozwala firmie dostarczyć produkty do firm działających w niemal wszystkich gałęziach przemysłu.

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie i modyfikacja programów na tokarki CNC,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej korpusów tarcz ściernych,
  • Uruchomianie generowanych programów i przekazywanie pracy do operatorów,
  • Optymalizacja istniejących procesów obróbczych pod kątem zużycia narzędzi,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji,
  • Wdrażanie nowych wyrobów oraz technologii produkcji,
  • Ścisła współpraca i nadzór nad zespołem obsługi maszyn CNC.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe -mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem
  • Znajomość obsługi i programowania maszyn CNC (tokarki)
  • Znajomość Programów CAD/CAM (mile widziana znajomość SolidWorks)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Długofalową współpracę,
  • Prywatną opieka medyczną,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w systemie Life-Work-Balance,
  • Dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje,
  • Program Poleceń Pracowników.

Benefity

  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników